خانه » وبلاگ » ۱۵ نمونه از بهترین قالب های آماده اسلایدشو برای ادوبی افترافکت
آموزش افترافکت وبلاگ

۱۵ نمونه از بهترین قالب های آماده اسلایدشو برای ادوبی افترافکت

15 نمونه از بهترین قالب های آماده اسلایدشو برای ادوبی افترافکت

۱۵ نمونه از بهترین قالب های آماده اسلایدشو برای ادوبی افترافکت

اسلایدشوها روشی عالی برای جلب و حفظ توجه دیگران هستند. در این مقاله ما چند نمونه از بهترین قالب های آماده اسلایدشو برای ادوبی افترافکت را از وبسایت مغزابزار انتخاب کردیم تا به شما در ساخت ویدیو برای نمایش اسلاید عکس کمک کند.

۱. پروژه افترافکت نمایش موزاییکی عکس Mosaic Photo Reveal

علاوه بر داشتن فضا برای نمایش ۱۰۰ عکس، با این فایل دانلودی میتوانید یک پروژه ویدیویی زیبا برای تمامی مناسبات بسازید. چند تصویر تکسچر هم قرار داده شده تا بعنوان تصویر زمینه استفاده شوند.

۲. پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس Parallax Slideshow

پروژه افترافکت Parallax Slideshow یک اسلایدشو خیلی محبوب است و فهمیدن دلیل آن هم سخت نیست: چون یک قالب مرتب، با کیفیت بالا و سفارشی سازی آسان است. پروژه دارای ساختاری مدولار است، میتوانید بسادگی زمان را تغییر دهید. فقط تصویر یا ویدیوی خود را در پروژه قرار دهید، متن را ویرایش کنید، صدا را اضافه کنید و لذت ببرید!

۳. پروژه افترافکت اسلایدشو Slideshow

علاوه بر داشتن لینک فونت رایگان استفاده شده در پروژه، این اسلایدشو بسیار جالب، در سه فرمت مختلف در دسترس می باشد: کوتاه، متوسط یا (درست حدس زدید!) بلند. به هیچ پلاگین اضافه ای نیاز ندارید و همه چیز برای سفارشی سازی آسان و سریع طراحی شده است.

۴. پروژه افترافکت اسلایدشو آبرنگ و جوهر Watercolor & Ink Slideshow

یک اسلایدشو هنری و خلاقانه که برای مناسبات، تولد یا عروسی عالیست. دارای ۳۰ نمونه المان نقاشی، جوهر و قلم می باشد تا بتوانید یک اثر هنری واقعا ویژه بسازید که برای شما منحصربفرد باشد.

۵. پروژه افترافکت اسلایدشو فشن Fashion Slideshow

تصاویر اسلایدشو Fashion Slideshow در هر دو جهت افقی و عمودی حرکت میکنند. میتوانید از آن بعنوان یک افتتاحیه، نمایش ویدیوی عروسی یا گالری مد استفاده کنید. حرکت های پرصلابت و طراحی لوکس سافت در این پروژه با هم ترکیب شده اند تا این اثر خیره کننده ایجاد شود که شما از سفارشی سازی آن لذت خواهید برد.

۶. پروژه افترافکت اسلایدشو هنری پارالکس Artistic Parallax Slideshow

پروژه افترافکت اسلایدشو هنری پارالکس Artistic Parallax Slideshow یک گالری عکس زیبا، سینمایی و ساده با ساختاری مدولار است و کاملا قابل سفارشی سازی است. برای داشتن یک پروژه برجسته، سعی کنید بیشتر از ویدیو استفاده کنید تا تصویر ایستا.

۷. پروژه افترافکت اسلایدشو با انیمیشن فونت دستی Handwritten Animated Font Slide Show

با این اسلایدشوی همراه با انیمیشن فونت دستی یک پیام زیبا ایجاد کنید. این پروژه شامل یک فونت انیمیشن شده و کنترل های سراسری همراه با قابلیت کنترل حروف بصورت جداگانه برای سفارشی سازی حرفه ای است. بنرها، اجزای تزئینی، اعداد و نقطه گذاری هم در این مجموعه قرار دارند.

۸. پروژه افترافکت افتتاحیه شهری Urban Opener

قالب آماده Urban Opener دارای ۳۳ محل جایگذاری رسانه و ۱۷ محل جایگذاری متن است. به هیچ پلاگین اضافه نیاز ندارید و یک فایل راهنما قرار دارد تا شما را در مسیر کار با پروژه قرار دهد.

۹. پروژه افترافکت اسلایدشو The Slideshow

با ۲۲ محل جایگذاری که برای هم ویدیو و هم تصاویر ایستا بخوبی عمل میکند، این پروژه ریتم سریعی دارد و پرزنتیشنی شاد است و تضمین شده که مخاطب شما را در فضایی عالی قرار میدهد.

۱۰. پروژه افترافکت اسلایدشو با پخش جوهر Ink Slideshow

با این اسلایدشوی حرفه ای پیام خود را با یک استایل ویدیویی خیره کننده و جذاب به مخاطب منتقل کنید. این اسلایدشوی جوهری چند منظوره به هیچ پلاگینی نیاز ندارد، استفاده از آن فوق العاده ساده است و یک کنترلر رنگ در پروژه قرار دارد تا پروژه را بر اساس نیاز خود سفارشی کنید.

۱۱. پروژه افترافکت اسلایدشو عکس مدرن Modern Slideshow

این قالب آماده دارای ۲۰ محل جایگذاری عکس و متن می باشد و سادگی منحصربفردی دارد. میتوانید از آن برای پرزنتیشن نمونه کار یا نمایش تصاویر شخصی استفاده کنید.

۱۲. پروژه افترافکت اسلایدشو عکاس مدرن Modern Photographer Slideshow

نگاه کردن به قاب از ویوفایندر یک کلیشه بصری محبوب و خوشایند است و این قالب اسلایدشو شیک و مدرن بهترین استفاده از آنرا ارائه می دهد. فقط لازم است متن و تصاویر خود را تغییر دهید و برای انواع پروژه های ویدیویی از آن استفاده کنید.

۱۳.پروژه افترافکت اسلایدشو گالری عکس لایت باکس Lightbox Photo Gallery

این قالب اسلایدشوی عکس منحصربفرد استایلی رنگی و شیک دارد و عکس ها را در بهترین نور ممکن نمایش می دهد. این پروژه طراحی شده تا درخشش فرمت مدیوم اسلاید فیلم را شبیه سازی کند. استفاده از آن برای ویدیوهای عروسی، سفر، و بسیاری موارد دیگر عالیست.

۱۴. پروژه افترافکت اسلایدشو زیرزمینی Subliminal Slideshow

با افکت های گرانجی که دارد، این اسلایدشو بهترین انتخاب برای تریلر فیلم یا معرفی کار جدید است. خیلی ساده باید تصاویر، ویدیوها و متن خود را وارد کنید و رندر بگیرید تا مخاطب خود را بشدت تحت تاثیر قرار دهید.

۱۵. پروژه افترافکت اسلایدشو سینمایی Cinematic Slideshow

این پروژه را میتوان بصورت یک اسلایدشو، ویدیوی معرفی، پرزنتیشن وب، ویدیوی خانگی یا هر چیزی که فکر میکنید بکار گرفت. با ۱۳ محل جایگذاری رسانه و ۱۴ محل جایگذاری متن، آپشن های زیادی برای سفارشی کردن با قلب محتوای شما دارد.

دوست دارید در مورد افترافکت بیشتر بدانید؟

عالیه، این هم از چیزهایی که ممکن است از بررسی آنها لذت ببرید:


مطالب پیشنهادی:


دیدگاه خود را مطرح کنید