خانه » وبلاگ » ۲۵ پروژه آماده افترافکت برای ساخت زیباترین ویدیوهای عروسی
وبلاگ

۲۵ پروژه آماده افترافکت برای ساخت زیباترین ویدیوهای عروسی

25 پروژه آماده افترافکت برای ساخت زیباترین ویدیوهای عروسی بهمراه فوتیج گل

۲۵ پروژه آماده افترافکت برای ساخت زیباترین ویدیوهای عروسی

تبریک! اگر بتازگی نامزد کرده‌اید، به احتمال زیاد ذهنتان خیلی درگیر هست. برنامه ریزی برای عروسی می‌تواند خیلی گیج کننده باشد، برای مثال چه کسی قرار است لحظات دوست داشتنی و شیرین روز عروسی را ثبت کند؟ اگر تصمیم گرفته اید که فیلمبردار استخدام نکنید و با این حال می‌خواهید ویدیوی عروسی زیبایی داشته باشید، در این مقاله می‌توانید ۲۵ پروژه آماده افترافکت برای ساخت زیباترین ویدیوهای عروسی بهمراه فوتیج موشن گرافیک گل دستچین ما را در سایت مغزابزار بررسی کنید و پروژه ویدیویی خود را براحتی کامل کنید.

چه یک فیلمبردار حرفه ای باشید و یا اینکه از یک دوربین ساده و کامپیوتر خانگی استفاده می‌کنید، ما برای شما پیدا کردن و استفاده از قالب های ویدیوی عروسی را ساده‌تر کرده ایم. این پروژه های آماده عروسی با داشتن استایل های مختلف برای هر زوجی مناسب است و به شما کمک می‌کند همه لحظه های عروسی را به زیبایی نمایش دهید.

خوب پس برای جشن عروسی آماده شوید و ۲۵ پروژه آماده افترافکت برای ساخت زیباترین ویدیوهای عروسی را در زیر ببینید.

۱. پروژه افترافکت ویدیوی افتتاحیه عروسی Wedding Pack

پروژه افترافکت ویدیوی افتتاحیه عروسی Wedding Pack یک قالب آماده برای نمایش عناوین، تصاویر و ویدیوهای مراسم ازدواج با استایل شیک و جذاب است. با استفاده از این پروژه افترافکت خیلی آسان میتوانید زیباترین و خاطره‌انگیزترین ویدیوی عروسی را بسازید. این مجموعه علاوه بر ویدیوی افتتاحیه شامل دو نسخه مختلف نمایش عنوان، اسلایدشو، نوار عناوین و تیتراژ پایانی با نورهای طلایی بوکه و افکت پارالکس است.

۲. پروژه افترافکت مجموعه ۱۰۰ عنوان برای ویدیوی عروسی

این پروژه افترافکت مجموعه ۱۰۰ عنوان برای ویدیوی عروسی است و با استفاده از آن میتوانید جلوه‌های زیبایی برای معرفی عروس و داماد بسازید. علاوه بر ۱۰۰ عنوان آماده، ۱۰۰ افکت نشتی نور، ۲۶ نمونه افکت ذرات، ۲۲ اینترو، ۱۶ زمینه بوکه، ۸ افکت پارتیکلی بارانی و ۱۶ پوشش پارتیکلی قرار دارند. با استفاده از کنترل‌های موجود میتوانید رنگ تک تک المان‌ها را تغییر دهید.

۳. پروژه افترافکت اسلایدشو ستاره روز ولنتاین

پروژه افترافکت اسلایدشو ستاره روز ولنتاین Valentine Day Star in My Heart یک قالب ویدیویی آماده زیباست که از آن می‌توانید برای ساخت ویدیوهای عروسی، ولنتاین، جشن تولد و مناسبت های خاص برای کسانی که دوستشان دارید، استفاده کنید. در این قالب آماده افترافکت ۲۴ محل جایگذاری عکس و ویدیو و ۱۱ محل برای نوشته وجود دارد

۴. پروژه افترافکت روز عروسی در باغ عشق Garden of Love

پروژه افترافکت روز عروسی در باغ عشق Garden of Love – A Wedding Day یک قالب ویدیویی بسیار زیبا است. این پروژه افترافکت با داشتن ۲۳ محل برای عکس و ویدیو، برای نمایش عکس های عروسی، دعوتنامه عروسی، جشن تولد، ولنتاین و بسیاری موارد دیگر مناسب است.

۵. پروژه افترافکت آلبوم عروسی با گل های رز Roses Wedding Album

پروژه افترافکت آلبوم عروسی با گل های رز Roses Wedding Album یک قالب آماده گالری ویدیو بسیار زیبا است که با آن می‌توانید خاطرات فراموش نشدنی خود را به زیبایی نمایش دهید. این پروژه افترافکت ۱۲ محل جایگذاری برای عکس و ویدیو دارد و برای نمایش فیلم های عروسی، ولنتاین و موارد دیگر مناسب است.

۶. پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس دابل اکسپوژر Double Exposure Parallax Slideshow

پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس دابل اکسپوژر یک قالب ویدیویی آماده افتتاحیه با استایل و افکت پیشرفته پارالکس و دابل اکسپوژر است که با استفاده از آن مدیا و پیام شما برجسته تر و به زیبایی نمایش داده می‌شود. از این قالب می‌توانید برای پرزنتیشن های احساسی، اسلایدشو عروسی، افتتاحیه عروسی، ویدیوی معرفی نمونه کارهای فشن و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید.

۷. پروژه افترافکت تصاویر عروسی Wedding Photos

پروژه افترافکت تصاویر عروسی Wedding Photos یک قالب ویدیویی چندمنظوره ساده، تمیز و شیک است. این پروژه افترافکت با داشتن ۳۰ محل برای عکس و ۱۶ جای نوشته، برای نمایش عکس های عروسی، دعوتنامه عروسی، جشن تولد، ولنتاین و بسیاری موارد دیگر مناسب است.

۸. پروژه افترافکت عروسی – مجموعه عروسی رویایی Wedding Bells

پروژه افترافکت عروسی – مجموعه عروسی رویایی Wedding Bells یک قالب ویدیویی بسیار زیبا است. این پروژه افترافکت برای ویدیوهای عروسی و ولنتاین، و همینطور ویدیوهای تبلیغاتی و نمایش عنوان و متن و موارد دیگر مناسب است.

۹. پروژه افترافکت نمایش لوگو طلایی Golden Packshot

پروژه افترافکت نمایش لوگو طلایی Golden Packshot یک قالب ویدیویی افتتاحیه زیبا و جذاب برای انواع نوشته و نشان با ظاهری شیک و لوکس است. استفاده از این پروژه بسیار آسان است. خیلی ساده میتوانید نوشته و یا آرم خود را جایگزین کنید، تنظیمات لازم را انجام دهید و از پروژه رندر بگیرید.

۱۰. پروژه افترافکت عروسی Wedding Mega Pack 2

پروژه افترافکت عروسی Wedding Mega Pack 2 یک قالب ویدیویی آماده خاص و زیبا برای عروسی است. این پروژه بسیار مناسب برای ساخت ویدیوی عروسی حرفه ای، آلبوم عکس، ویدیوی جشن تولد، اینترو، پرزنتیشن، اینترو و بسیاری موارد دیگر است. در این قالب آماده افترافکت، اینترو معرفی با انیمیشن گل ها، مونتاژ آماده دینامیک، ۱۰ استایل و افکت رنگی، ۱۶ آیکون متحرک، ۱۰ تکسچر براش، ۸ افکت نور و چند مکان جایگذاری عکس و ویدیو وجود دارد.

۱۱. پروژه افترافکت تولید فیلم عروسی Wedding Production

پروژه افترافکت تولید فیلم عروسی Wedding Production یک قالب ویدیویی مینیمال و مدرن برای ساخت اسلایدشوی سینمایی است. این پروژه افترافکت برای ویدیوهای عروسی، ولنتاین، جشن و تبریک تولد و همینطور ویدیوهای تبلیغاتی، افتتاحیه، شوی تلویزیونی و موارد دیگر مناسب است.

۱۲. پروژه افترافکت کولاژ تصاویر عروسی

ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو

پروژه افترافکت کولاژ تصاویر عروسی یک قالب ویدیویی آماده زیبا و بسیار شیک است و میتوانید با آن تصاویر خود را با انیمیشنی جذاب و بیادماندنی نمایش دهید. این قالب افترافکت دارای ۴۸ مکان جایگذاری تصویر و همینطور ۲ مکان برای متن و نوشته است. خیلی ساده لازم است تصاویر خود را در پروژه افترافکت جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید.

۱۳. پروژه افترافکت عروسی سفید White Wedding

پروژه افترافکت عروسی سفید یک قالب ویدیویی آماده زیبا برای ساخت ویدیوهای عروسی و ولنتاین است. در این قالب آماده افترافکت ۲۴ محل جایگذاری عکس و ویدیو و ۸ محل برای نوشته وجود دارد. این پروژه ۳ نسخه با ترکیب رنگ مختلف دارد. ویرایش و سفارشی کردن این پروژه بسیار ساده است. می‌توانید رنگ را تنها با یک کلیک عوض کنید، بنابراین می‌توانید براحتی زمینه، نوشته، ذرات، نورها و گلبرگ ها را تغییر دهید. تصاویر، ویدیوها و نوشته خود را جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید.

۱۴. پروژه افترافکت مجموعه ۲۵ ترانزیشن با پرواز پروانه

این پروژه افترافکت مجموعه ۲۵ ترانزیشن با پرواز پروانه است که یک پروژه اسلایدشو نیز همراه با آن است و میتوانید از آن برای نمایش تصاویر خود استفاده کنید. یک پروژه افترافکت اسلایدشو و ۲۵ پروژه افترافکت ترانزیشن در این فایل قرار دارند. میتوانید ۲۴ تصویر یا ویدیو را در اسلایدشو قرار دهید. این پروژه افترافکت بسیار مرتب و ساده است و برای بسیاری کاربردها مثل ویدیوی عروسی، تولد، سالگرد ازدواج، جشن خانوادگی و …مناسب است.

۱۵. پروژه افترافکت آلبوم عروسی خاطرات عاشقانه Wedding Album Love Memories

پروژه افترافکت آلبوم عروسی خاطرات عاشقانه یک پروژه برای ساخت آلبوم عکس اسلایدشو عروسی یا آلبوم عروسی با ظاهر ویژه و رمانتیک، و استایلی تمیز و شیک است. می‌توانید با استفاده از استایل زیبای این پروژه و فوتیج واقعی داخل آن، آلبوم تصاویر روز ولنتاین، روز عروسی و خاطرات آن را بسیار زیبا و مدرن نشان دهید.

۱۶. پروژه افترافکت نمایش گالری عکس عروسی The Wall of Love

پروژه افترافکت نمایش گالری عکس عروسی The Wall of Love یک قالب ویدیویی آماده زیبا و جذاب است و میتوانید با آن تصاویر خود را با انیمیشنی بیادماندنی نمایش دهید. خیلی ساده لازم است تصاویر خود را در پروژه افترافکت جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید.

۱۷. پروژه افترافکت تبریک ولنتاین Valentines Greetings

این یک پروژه افترافکت تبریک ولنتاین است. از این پروژه بسیار زیبا می‌توانید در افتتاحیه تبریک جشن ولنتاین, عروسی و موارد دیگر استفاده کنید. ۷ محل برای جایگذاری متن وجود دارد. خیلی ساده میتوانید نوشته خود را جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید.

۱۸. پروژه افترافکت اسلایدشو عروسی Wedding Slideshow Invitation

پروژه افترافکت اسلایدشو عروسی Wedding Slideshow Invitation یک قالب ویدیویی مدرن و زیبا است که برای افتتاحیه ویدیوی عروسی، اسلایدشو نمایش تصاویر عروسی، تصاویر خانوادگی، گالری عکس، پروموشن کسب و کار و بسیاری موارد دیگر مناسب است. این پروژه ۲۲ جای خالی برای نمایش عکس و ویدیو و ۲۵ جای خالی برای نمایش متن و نوشته دارد.

۱۹. پروژه افترافکت اسلایدشو عناوین عروسی با افکت نشتی نور

این یک پروژه افترافکت اسلایدشو عناوین عروسی با افکت نشتی نور است و با استفاده از آن میتوانید ظاهر زیبا، مدرن و با استایلی به ویدیوهای عروسی بدهید. ۱۲ عنوان آماده همراه با ۲۵ افکت light leak و Bokeh در این مجموعه قرار دارند. یک اسلایدشو از پیش ساخته شده نیز در این پروژه وجود دارد و فقط لازم است فوتیج خود را در آن قرار دهید و متن نوشته ها را بر اساس نیاز تغییر دهید.

۲۰. پروژه افترافکت ولنتاین مبارک Happy Valentines

پروژه افترافکت ولنتاین مبارک Happy Valentines یک قالب ویدیویی با کیفیت بالا، زیبا و سازمان یافته است. این پروژه افترافکت با داشتن ۱۸ محل برای عکس و ویدیو، و ۱۶ جای نوشته، برای نمایش عکس های عروسی، جشن تولد، ولنتاین و بسیاری موارد دیگر مناسب است. ویرایش و سفارشی کردن این پروژه ساده است. حتی اگر برای اولین بار برنامه افترافکت را اجرا می‌کنید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

۲۱. پروژه افترافکت نمایش عناوین مراسم جوایز Awards Ceremony Titles

پروژه افترافکت نمایش عناوین مراسم جوایز Awards Ceremony Titles یک قالب ویدیویی آماده با طراحی زیبا و افکت متن طلایی فوق‌العاده است. این پروژه دارای ۱۰ لایه نوشته قابل ویرایش است. ویرایش پروژه بسیار ساده است و رنگ آنرا نیز میتوانید با کنترل‌های ساده موجود در پروژه براحتی تنظیم کنید. با این قالب آماده میتوانید برای مراسم، جشن‌ها، فستیوال‌ها، تریلرها و دیگر موارد از این قبیل ویدیوی حرفه‌ای بسازید.

۲۲. پروژه افترافکت افتتاحیه عروسی شیک Classy Wedding Pack

پروژه افترافکت افتتاحیه عروسی شیک Classy Wedding Pack یک قالب ویدیویی شیک و جذاب است. این قالب آماده افترافکت ۴ محل برای افتتاحیه ویدیو، ۴۸ محل جایگذاری تصویر برای اسلایدشو، نوار عناوین و متن زیرنویس، عناوین و اسامی افراد و ۲ ترانزیشن را شامل می‌شود. پروژه افترافکت افتتاحیه عروسی شیک بسیار مناسب برای نمایش عکس های عروسی، دعوتنامه عروسی، جشن تولد، ولنتاین و بسیاری موارد دیگر است.

۲۳. پروژه افترافکت گالری عکس عروسی The House Of Love

پروژه افترافکت نمایش گالری عکس عروسی The House of Love یک قالب ویدیویی بسیار زیبا است. این پروژه افترافکت با داشتن ۲۴ محل برای عکس و ویدیو، و ۵ عنوان برای نمایش عکس های عروسی، جشن تولد، ولنتاین، تصاویر خانوادگی و بسیاری موارد دیگر مناسب است.

۲۴. پروژه افترافکت گالری عکس روز عروسی Wedding Day Gallery

پروژه افترافکت گالری عکس روز عروسی Wedding Day Gallery یک قالب ویدیویی بسیار زیبا است. این پروژه افترافکت ۲ نسخه با ۳۳ و ۶۱ جای خالی برای نمایش عکس و نوشته و ۲ عنوان برای شروع و پایان ویدیو دارد و برای نمایش تصاویر عروسی، تصاویر خانوادگی و موارد دیگر مناسب است.

۲۵. پروژه افترافکت گل های ولنتاین Valentines Flower Power

پروژه افترافکت گل های ولنتاین یک پروژه بسیار زیبا برای تبریک ولنتاین و عروسی و نشان دادن تصاویر با استایلی رمانتیک و شیک است. ۱۲ محل جایگذاری تصویر وجود دارد. عناصر اصلی مثل زمینه، گلبرگ های رز و افکت نور در لایه های جداگانه قرار دارند. استفاده از این قالب افترافکت بسیار آسان است؛ خیلی ساده میتوانید نوشته و تصاویر خود را جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید.


نمونه های فوتیج موشن گرافیک گل در سایت مغزابزار را می‌توانید با کلیک بروی تصویر زیر بررسی کنید. از این فوتیج ها می‌توانید بعنوان المان کامپوزیت برای ساخت زیباترین ویدیوهای عروسی استفاده کنید.

مجموعه ویدیوی موشن گرافیک گل رز


همینطور می‌توانید نمونه های رایگان پروژه افترافکت عروسی در سایت مغزابزار را با کلیک بروی تصویر زیر ببینید.

دانلود فایل پروژه آماده افترافکت عروسی


نمونه های بیشتر پروژه های آماده افترافکت برای مناسبات خاص و ویژه را می‌توانید با کلیک بروی تصویر زیر مشاهده کنید.


مطالب پیشنهادی:

دیدگاه ها