خانه » وبلاگ » ۱۵ پروژه افترافکت خلاقانه و حرفه‌ای برای نمایش لوگو
وبلاگ

۱۵ پروژه افترافکت خلاقانه و حرفه‌ای برای نمایش لوگو

15 پروژه افترافکت خلاقانه و حرفه‌ای برای نمایش لوگو

۱۵ پروژه افترافکت خلاقانه و حرفه‌ای برای نمایش لوگو

آیا میخواهید بازاریابی ویدیویی خود را تقویت کنید؟ شاید یک پرزنتیشن ویدیویی در راه داشته باشید یا یک ویدیوی دمو که در آن بقیه ویدیوها را کنار هم قرار بدهید.

در صورتی که میخواهید لوگوی خود را انیمیشن کنید، ما در وبسایت مغزابزار تعداد زیادی ویدیوی لوگوی تاثیربرانگیز داریم. از ویدیوهای لوگو بصورت مینیمالیستی گرفته تا انیمیشن لوگوی الهام گرفته از معماری، افتتاحیه با استایل فیلم هالیوودی، نمایش لوگوی خلاقانه با استایل طراحی اسکیس، لوگوهای متحرک با افکت پارتیکل، انفجار مبتکرانه برند و بسیاری موارد دیگر در وبسایت ما وجود دارند.

هر استایلی را که مناسب برای برند خود بیابید، لازم است انیمیشن لوگوی شما توجه بیننده را کاملا به خود معطوف کند و بر آنها تاثیر مثبتی ایجاد کند. و شما تنها چند ثانیه در ویدیوی خود فرصت دارید تا ویژگی‌های برند خود را نشان دهید، پس باید دقیقا آن ویژگی‌ها را در نظر داشته باشید.

با یک فایل لوگوی انیمیشن شده حرفه‌ای، میتوانید سریعا لوگوی خود را متحرک کنید. و برند خود را به پروژه ویدیویی بعدی خود اضافه کنید. ما تعداد زیادی فایل ویدیویی لوگو داریم تا از آنها در بازاریابی کسب و کار خود استفاده کنید.

و در صورتی که یک بازاریاب یا طراح موشن حرفه‌ای هستید، سریعتر از این راهی نیست تا سر وقت پاسخگوی مشتری خود باشید و یک انیمیشن لوگو با کیفیت بالا ارائه دهید، پس میتوانید از یکی از فایل های انیمیشن لوگوی افترافکت موجود در وبسایت مغزابزار استفاده کنید.

پروژه افترافکت نمایش لوگو

ما تعداد زیادی انیمیشن لوگوی افترافکت در بخش ابزار طراحی در وبسایت مغزابزار داریم. در اینجا چند نمونه از بهترین قالب‌های ویدیویی لوگو را بررسی میکنیم.

در این مقاله به معرفی ۱۵ پروژه افترافکت خلاقانه و حرفه‌ای برای نمایش لوگو میپردازیم. تعدادی از آنها بطور رایگان و بقیه با قیمتی کاملا مقرون بصرفه در بخش پروژه های افترافکت ابزار طراحی قرار گرفته‌اند. همه ی اینها در نرم‌افزار افترافکت ایجاد شده اند و همراه با امکانات سفارشی هستند تا بسادگی بتوانید لوگوی خود را در آنها اضافه کنید.

۱۵ پروژه افترافکت خلاقانه و حرفه‌ای برای نمایش لوگو

چه نیاز به یک فایل لوگوی انیمیشن افترافکت داشته باشید، چه فقط بخواهید این مجموعه را برای الهام گرفتن کنکاش کنید، تعداد زیادی طراحی موشن خلاقانه وجود دارند که به شما کمک کنند تا برند خود را به ویدیو ببرید. حالا میخواهیم بر این ویدیوهای مبتکرانه ی لوگوی افترافکت نگاهی کنیم:

۱. پروژه افترافکت نمایش لوگو با افکت قطعی دیجیتال Glitch

در صورتی که به یک انیمیشن لوگوی های-تک (در ارتباط با تکنولوژی پیشرفته) نیاز دارید، که در آن هم میخواهید افتتاحیه شبیه فیلم علمی تخیلی داشته باشید، هم میخواهید مناسب برای برند شما باشد، پس حتما باید این فایل ویدیویی افترافکت را تهیه کنید. این قالب شامل یک افکت Glitch (نقص فنی بصری) میباشد که با تایپ حروف روی صفحه شروع میشود و با ترانزیشن ‌های قطع و وصلی دیجیتال بروی لوگو، بعد از ۱۰ ثانیه سریعا قطع شده و خاتمه می یابد.

افکت‌های صوتی و فوتیج ویدیویی نیز همراه با این پروژه افترافکت است. و فایل افترافکت آن طوری تنظیم شده تا به آسانی آنرا با لوگوی خود سفارشی کنید. کنترل افکت‌ها و رنگ‌ها را با یک کلیک و بدون نیاز به پلاگین در اختیار دارید.

پروژه افترافکت نمایش لوگو با افکت قطعی دیجیتال Glitch

۲. پروژه افترافکت نمایش لوگو با موزاییک تصاویر

این پروژه نمایش لوگوی افترافکت شامل موزاییکی از تصاویر است که خیلی باانرژی تصاویرتان را به سمت لوگوی شما می کشاند. هر موزاییک بصورت یک شکل قاب ایجاد شده که بطور خودکار به تصاویر قرارگرفته در پروژه افترافکت اعمال میشوند. هر آنچه نیاز دارید در این قالب ایجاد شده و آماده برای سفارشی‌سازی است. این انیمیشن لوگو روشی عالی برای معرفی تیم شما، مشتری شما، یا ایجاد حسی پویا برای لوگوی خود شماست.

پروژه افترافکت نمایش لوگو با موزاییک تصاویر

۳.  پروژه افترافکت نمایش لوگو طراحی اسکیس با گچ و مداد

این انیمیشن لوگوی پیچ و تاب دار با استایل طراحی، برای هر لوگویی حس طرح دستی را ایجاد میکند. در صورتی که شرکت شما میخواهد خلاقیت هنر دستی خود را معرفی کند، این فایل لوگوی افترافکت انتخابی عالیست. این قالب شامل کنترل هایی برای فعالسازی سفارشی‌سازی جزییات است. افکت‌های صوتی طراحی هم در این مجموعه قرار دارند. و نمایش لوگو در تنها ۱۰ ثانیه انجام میشود، پس میتوانید تاثیر سریعی بروی بیننده ایجاد کنید.

ویدیوی لوگو طراحی اسکیس با گچ و مداد

۴. پروژه افترافکت نمایش لوگو تغییر شکل

در این نمایش لوگو با استایل های-تک (تکنولوژی پیشرفته) و با سرعت بالا به لوگوی شما تغییر شکل انجام میشود. این قالب برای شرکتی که میخواهد بر پیشرفته بودن برند تاکید کند عالیست. چه در کسب و کار نرم‌افزار، رسیدگی به پخش داده ها یا معرفی راه حلی منحصربفرد به دنیا برای شروع هستید، این ویدیوی لوگو مخاطب شما را متحول کرده و تحت تاثیر قرار میدهد.

میتوانید براحتی لوگوی خود را به این فایل افترافکت اضافه کنید و به آسانی کنترل‌های صحنه و رنگ را تنظیم کنید. سپس بر اساس نیاز در رزولوشن Full HD 1920×1080 یا HD 1280×720 خروجی بگیرید.

پروژه افترافکت نمایش لوگو تغییر شکل

۵. پروژه افترافکت نمایش لوگو دیجیتال پرتال

این یک موشن گرافیک تمیز در بهترین حالت است. اگر میخواهید لوگوی شرکتی خود را با حالتی ظریف نمایش دهید، این فایل افترافکت انتخاب پرطرفداری است. فقط چند ثانیه زمان دارد و آماده برای افتتاح هر ویدیویی مثل ویدیوهای وب است. خیلی دوستانه، دعوت کننده و مناسب برای استفاده در خوشامدگویی به بیننده در ابتدای ویدیوهای کسب و کار شماست.

پروژه افترافکت نمایش لوگو دیجیتال پرتال

۶. پروژه افترافکت نمایش لوگوی معمار

این انیمیشن لوگوی افترافکت در زمینه معماری است که ساختار بنای لوگوی شما را نمایش میدهد. در صورتی که یک شرکت طراحی هستید یا کسب و کاری که ایده‌ها یا محصولات را تولید میکند، این ویدیوی لوگو یک راه حل خلاقانه ی هدفمند است.

این انیمیشن لوگو بر فرآیند کار تاکید دارد. بدین صورت مشتریان شما جزئیات و عمق شرکت شما را درک میکنند. این قالب شامل سه نسخه (شش‌ضلعی، دایره و مثلث) است که با انواع مختلف لوگو جواب میدهد.

پروژه افترافکت نمایش لوگوی معمار

۷. پروژه افترافکت نمایش لوگو در کهکشان

برای ارائه ی برند شما هیچ چیزی مثل ایجاد یک سیستم خورشیدی نیست. در صورتی که شرکت شما ایده ی جدیدی را وارد بازار میکند یا در بازار خود ابداع میکند، این ویدیوی لوگو ریشه ی خلاقانه ی کسب و کار شما را به تصویر میکشد.

این فایل افترافکت بهمراه امکانات سفارشی‌سازی برای آن آماده برای استفاده شماست. همینطور افکت صوتی مورد نیاز در کنار آن قرار دارد و افکت ‌های Red Giant Trapcode 3D Stroke v2.6.5 و همینطور Optical Flares در آن رندر شده‌اند. و میتوانید لوگوی خود را با انرژی کهکشان حرکت دهید.

پروژه افترافکت نمایش لوگو در کهکشان

۸. پروژه افترافکت نمایش لوگوی رنگارنگ

میتوانید این انیمیشن لوگوی بانشاط و با رزولوشن ۴K را انتخاب کنید. این قالب یک طراحی فلت دارد و دو آپشن نمایش انیمیشن لوگوی ساده در آن قرار دارد. انیمیشنی باحال، سرزنده و مدرن دارد که برای انواع مختلف کسب و کار ایجاد شده است.

این فایل افترافکت در ۱۰ ثانیه جمع و جور شده است، و میتوانید از آن استفاده کنید تا ویدیوهای خود را شروع کنید یا به پایان برسانید. آماده برای کار است، فقط لوگو را اضافه کنید، نوشته را تغییر دهید و رنگ‌ها را بر اساس برند خود تنظیم کنید.

پروژه افترافکت نمایش لوگوی رنگارنگ

۹. پروژه افترافکت نمایش لوگو بصورت واقعگرایانه

با این قالب میتوانید یک نمایش واقعگرایانه از لوگوی خود ایجاد کنید. این انیمیشن لوگوی افترافکت، برند شما را با حرکت بروی نسخه ی واقعگرایانه ای از لوگوی شما نمایش میدهد و جزئیات را بصورت مزین فلزی برجسته میکند. چندین آپشن برای استایل نمایش لوگو از درخشش فلزی تا برق نقره‌ای وجود دارند. امکان قرار دادن تصویر زمینه تاریک و هم روشن نیز در دسترس است. رنگ‌های لوگو برای مطابقت با برند شما کاملا قابل ویرایش هستند.

پروژه افترافکت نمایش لوگو بصورت واقعگرایانه

۱۰. پروژه افترافکت لوگوی جوهری

آیا شرکت شما در حال بازتعریف خلاقیت‌های کلاسیک است؟ یا در روندی متداول بطور نامحدود قرار دارد؟ در هر دو حالت، این نمایش لوگوی جوهری افترافکت میتواند گزینه مناسبی برای کسب و کار شما باشد. این نمایش لوگو بر حرکت جوهر سیاه در سرتاسر صفحه طراحی کلاسیک با براش‌های نقاشی آبرنگ تاکید دارد که بصورت متقاطع وارد میشوند تا با یک حرکت هنرمندانه لوگوی شما نمایش داده شود. افکت‌های صوتی همراه با این قالب هستند و هیچ پلاگینی برای اجرای آن نیاز نیست. و بطوری تنظیم شده که سریعا یک انیمیشن لوگوی کلاسیک ایجاد کنید.

پروژه افترافکت لوگوی جوهری

۱۱. پروژه افترافکت لوگوی شیشه‌ای

این نمایش لوگوی شیشه‌ای برای یک معرفی کوتاه و شسته رفته ایجاد شده است. یک شروع سریع در تنها ۸ ثانیه است. این قالب لوگوی شما را در پارتیشن‌های شیشه‌ای کشویی نمایش میدهد که طی آن زوایای دید شما به لوگو را با افکتی واقعگریانه دچار اعوجاج میکند. ترانزیشن‌ها خیلی هموار هستند و نور و رنگ را در آن بسادگی میتوان کنترل کرد. فایل پروژه طوری تنظیم شده که بسادگی بتوان از آن استفاده کرد، فقط لوگو و نوشته ی خود را اضافه کنید و سریعا سفارشی‌سازی را انجام دهید.

پروژه افترافکت لوگوی شیشه‌ای

۱۲. پروژه افترافکت نمایش لوگو با پاشیدن رنگ

با این قالب میتوانید انیمیشن لوگوی خود را با پاشیدن رنگ‌های مختلف بصورت تاثیرگذار نمایش دهید. ویدیو با قطراتی از سمت‌های مختلف صفحه شروع میشود (که هر کدام بیانگر رنگ‌های اولیه و ثانویه هستند) و سپس در یک تصادم چرخشی با هم برخورد میکنند و پاشیدن طیف کامل رنگی لوگوی شما را نمایش میدهد. میتوانید هر نوع لوگو یا نوشته را در این قالب افترافکت قرار دهید. با گستره ی وسیعی از نسخه‌های افترافکت سازگار بوده و با تنظیمات پیشرفته‌ای همچون تغییر رنگ مایع سه بعدی و بسیاری موارد دیگر همراه است.

پروژه افترافکت لوگوی شیشه‌ای

۱۳. پروژه افترافکت نمایش لوگو با حرکت سریع ذرات

از افکت‌های پارتیکلی چرخشی و شعله نوری این انیمیشن لوگوی پارتیکلی، رندر آماده (pre-render) ایجاد شده است. این قالب انتخابی برازنده است و خیلی ساده میتوانید آنرا سفارشی‌سازی کنید و رنگ‌ها را با یک کلیک ساده در کامپوزیشن کنترل کننده ی آن در افترافکت تغییر دهید.

پروژه افترافکت نمایش لوگو با حرکت سریع ذرات

۱۴. پروژه افترافکت نمایش لوگو با استایل طراحی

با این انیمیشن لوگو میتوانید ساختار لوگوی خود را با استایل ترسیم نمایش دهید. این فایل افترافکت میتواند خلاقیت برند کسب و کار شما را برجسته کند. برای استفاده‌ در سطح حرفه‌ای تنظیم شده و هر نوع لوگویی را میتوان در این فایل افترافکت قرار داد.

پروژه  افترافکت نمایش لوگو با استایل طراحی

۱۵. مجموعه پروژه افترافکت ۲۰ انیمیشن لوگوی ساده و سریع

این پروژه افترافکت ساده لوگوی شما را در یک چرخش سریع و ظریف نمایش میدهد. افکت بصورت اغراق شده در آن ایجاد نشده است، خیلی تمیز و با موشن گرافیکی باکیفیت توجه بینندگان را به برند شما جلب میکند. فقط چند تا کلیک لازم است تا با تنظیمات کنترلی درنظر گرفته شده با کاربری آسان آنرا سفارشی کنید. همینطور این ویدیوی لوگوی افترافکت را میتوانید در رزولوشن ۴K Ultra HD خروجی بگیرید.

پروژه افترافکت نمایش لوگو با استایل طراحی

لوگوی خود را با یک فایل حرفه‌ای افترافکت انیمیشن کنید

چه یک ویدیوی شوریل دارید تا مخاطب را هیجان زده کنید، یا میخواهید لوگوی خود را به دموی انیمیشن خود اضافه کنید، و آماده هستید تا ویدیوی تبلیغاتی خود را بهتر کنید، ویدیوی لوگو یک لازمه محسوب میشود.

کتابخانه ابزار طراحی وبسایت مغزابزار تعداد زیادی انیمیشن لوگوی افترافکت دارد تا از آنها انتخاب کنید. همه ی این قالب‌ها بطور حرفه‌ای ایجاد شده‌اند و آماده برای استفاده سریع هستند و همین امروز میتوانید سطح بازاریابی ویدیویی خود را با کمک آنها بالا ببرید.


مطالب پیشنهادی:


دیدگاه ها