خانه » وبلاگ » معرفی مجموعه پلاگین Red Giant Suite
وبلاگ

معرفی مجموعه پلاگین Red Giant Suite

معرفی مجموعه پلاگین Red Giant Suite

معرفی مجموعه پلاگین Red Giant Suite

در این مقاله به معرفی مجموعه پلاگین Red Giant Suite می پردازیم و ابزار قدرتمند و حرفه ای آن برای ساخت موشن گرافیک و جلوه های ویژه را بررسی میکنیم. این مجموعه پلاگین ها برای نرم افزارهای مختلفی از جمله افترافکت، پریمیر، فاینال کات، داوینچی، وگاس پرو، اوید مدیا کمپوزر و… قابل استفاده می‌باشد. از این پلاگین‌ها در صنعت جلوه‌های ویژه و موشن گرافیک بسیار استفاده می‌شود و در تعداد زیادی فیلم، موزیک ویدیو، تیزر تبلیغاتی و… به کار برده شده‌اند. مجموعه پلاگین Red Giant Suite شامل ۶ مجموعه پلاگین به نام‌های Automatic Duck Media Copy ، Effects Suite ، Keying Suite ، Magic Bullet Suite ، Shooter Suite ، Trapcode Suite و Universe می‌باشد.


مجموعه پلاگین Effects Suite

 

مجموعه پلاگین Effects Suite ابزار ساخت جلوه های ویژه و موشن گرافیک در افترافکت است و با آن میتوانید افکت های حرفه ای و شگفت انگیز تولید کنید. با پلاگین Knoll Light Factory میتوانید شعله لنز سه‌بعدی ایجاد کنید. با پلاگین Composite Wizard میتوانید فوتیج کروماکی پرده سبز را اصلاح و تمیز کنید. با پلاگین Toonit میتوانید ظاهر کارتونی مثل کتاب کمیک یا نقاشی ایجاد کنید. با پلاگین Holomatrix میتوانید هولوگرام علمی‌ تخیلی، دیستورشن دیجیتال، و اجزای رابط کاربری HUD ایجاد کنید. در پلاگین Image Lounge به ابزار دوربین، فراکتال و افکت‌های دیستورشن دسترسی خواهید داشت. با Psunami میتوانید سطوح سه‌بعدی واقعگرایانه بسازید. با پلاگین Warp امکان ایجاد سایه‌، بازتاب، درخشش و کرنر پین فراهم می‌شود. با Text Anarchy ابزار انیمیشن خودکار برای متن را در اختیار دارید و پلاگین Planespace به شما کمک میکند تا لایه‌های سه‌بعدی را در افترافکت دسته بندی و انیمیشن کنید.


مجموعه پلاگین Keying Suite

 

مجموعه پلاگین Keying Suite ابزار کروماکی و کامپوزیت جلوه های ویژه است و با آن میتوانید فوتیج کروماکی پرده سبز را در زمینه ترکیب کنید و ظاهر آنرا ارتقا دهید. این مجموعه ۳ ابزار را در اختیار قرار می دهد تا انجام کروماکی آسانتر و بی وقفه شود و بتوانید واقعگرایی شات را از مت اولیه تا کامپوزیت نهایی کنترل کنید. با Primatte Keyer میتوانید در افترافکت و پریمیر با چند کلیک ساده بطور خودکار و با کنترل و دقت در سطح حرفه‌ای کروماکی پرده سبز انجام دهید. با پلاگین Key Correct میتوانید کامپوزیت را اصلاح کرده و بهتر کنید. با پلاگین Warp امکان ایجاد سایه‌، بازتاب، درخشش و کرنر پین فراهم می‌شود.


مجموعه پلاگین Magic Bullet Suite

 

مجموعه پلاگین Magic Bullet Suite ابزار اصلاح رنگ و ظاهر فیلم است و با افکت های قدرتمند و جامع آن میتوانید حرفه ای تدوین کنید و استایل فیلم را ارتقا دهید. به کمک این مجموعه میتوانید شات را با تغییرات رنگی قدرتمندی متعادل کنید. همینطور این امکان وجود دارد تا شبیه‌سازی دقیقی از فیلترهای لنز و نگاتیو فیلم داشته باشید. در این مجموعه پلاگین تمامی ابزار قدرتمند مورد نیاز برای اصلاح رنگ را در دسترس دارید و میتوانید به فوتیج خود افکت های سینمایی و زیبایی بدهید. با در اختیار داشتن مجموعه‌ بزرگی از پریست میتوانید نتایج فوق‌العاده‌ای برای فیلم، سریال، تیزر تبلیغاتی و… بدست بیاورید. میتوانید سریعا تن رنگ پوست را متعادل کنید، چین و چروک صورت را کاهش دهید و لکه‌های صورت را حذف کنید. این پلاگین ابزاری قوی برای آرایش صورت در اختیار میگذارد و نتایجی طبیعی ایجاد میکند. همینطور میتوانید نویز ویدیویی حاصل از فیلمبرداری در تاریکی را حذف کنید و جزئیات را در شات حفظ کنید. این پلاگین در ارتقای رنگ نیز به شما کمک میکند و این امکان را فراهم می کند تا تکسچر متفاوت و طبیعی گرین فیلم را بروی ویدیو اعمال کنید.


مجموعه پلاگین Shooter Suite

 

مجموعه پلاگین Shooter Suite ابزار پست پروداکشن ویدیو است و با آن مطمئن می شوید فوتیجی که ضبط میکنید از فیلمبرداری تا مرحله تدوین سالم و ایمن باقی می ماند. با پلاگین Pluraleyes میتوانید صدا و تصویر را سینک کنید بدون اینکه به برد یا تایم‌کد نیاز داشته باشید. با Offload میتوانید نسخه ‌پشتیبان از فوتیج ایجاد کنید. با پلاگین Instant 4K میتوانید ویدیو را در رزولوشن ۴K و یا فرمت‌های با رزولوشن بالاتر تبدیل کنید. با پلاگین Frames میتوانید فوتیج قدیمی interlace را به فوتیج progressive تبدیل کنید.


مجموعه پلاگین Universe

 

مجموعه پلاگین Universe ابزار ساخت افکت و ترانزیشن ویدیویی برای تدوینگران و طراحان موشن گرافیک است و دارای ۷۴ پلاگین برای ارتقای استایل ویدیو می باشد. با این پلاگین فوق العاده قدرتمند میتوانید زمینه های لوپ زیبا و اجزای موشن گرافیک بسیار حرفه ای بسازید. همینطور میتوانید در زمانی بسیار کم ترانزیشن های منحصربفردی تولید کنید. با ابزاری نظیر VHS ، Retrograde Carousel ، Glitch ، Holomatrix II و دیگر میتوانید ظاهر قدیمی یا مدرن به فوتیج بدهید.


مجموعه پلاگین Trapcode Suite

 

مجموعه پلاگین Trapcode Suite ابزار فوق العاده قدرتمند شبیه سازی پارتیکل، افکت های سه بعدی دینامیک سیالات در افترافکت می باشد. این مجموعه شامل ۱۱ ابزار مختلف برای ساخت موشن گرافیک و جلوه های ویژه می باشد. میتوانید از امیترهای پارتیکلی برای ساخت آتش، آب، دود، برف و دیگر افکت های ارگانیک استفاده کنید. با پلاگین Trapcode Particular میتوانید افکت های پارتیکلی سه بعدی و موشن گرافیک پیچیده بسازید. با پلاگین Trapcode Form میتوانید شبکه های پارتیکلی بسازید یا مدل های سه بعدی را بصورت شبکه پارتیکلی ایجاد کنید. با پلاگین Trapcode Tao میتوانید یک هندسه‌ ی سه‌بعدی را در طول مسیر سفارشی انیمیشن کنید. با پلاگین Trapcode Mir میتوانید سطوح، نواحی و وایرفریم سه بعدی در افترافکت ایجاد کنید. با Trapcode Shine میتوانید افکت‌های پرتوی نوری سه‌بعدی ایجاد کنید. با پلاگین Trapcode Lux میتوانید امکانات و قابلیت استفاده از نور در افترافکت را توسعه دهید. با پلاگین Trapcode 3d Stroke میتوانید خطوط و اشکال سه‌بعدی از ماسک‌ ها ایجاد کنید. با پلاگین Trapcode Echospace میتوانید سریعا لایه‌های انیمیشن شده را تکثیر و کلون کنید. با پلاگین Trapcode Starglow میتوانید درخشش و تابش برای موشن گرافیک و نوشته ایجاد کنید. با پلاگین Sound Keys میتوانید با استفاده از فایل صدا در افترافکت موشن گرافیک خلق کنید. با پلاگین Trapcode Horizon میتوانید ‌پس‌زمینه‌ های بی‌ انتها بصورت سه‌ بعدی ایجاد کنید.


پلاگین افترافکت VFX Suite

 

پلاگین افترافکت VFX Suite ابزار ساخت جلوه های ویژه است و با آن میتوانید افکت های واقعگرایانه به صحنه خود بدهید و جریان کاری کامپوزیت را حرفه ای تر و سریعتر کنید. با این پلاگین میتوانید روی فوتیج پرده سبز کروماکی کار کنید و از ابزار مختلف در دسترس برای کار پست پروداکشن استفاده کنید، ترکینگ انجام دهید، نور و درخشش در صحنه اضافه کنید، دیستورشن اعمال کنید، بازتاب ایجاد کنید و پروژه جلوه های ویژه خود را تکمیل کنید. با این پلاگین گستره وسیعی از ابزار در اختیار شما قرار می گیرد تا با یک جریان کاری حرفه ای کار خود را انجام دهید و نتیجه نهایی تولید را ارتقا دهید. این پلاگین برای افترافکت نسخه CC 2018 یا بالاتر قابل اجراست.

دیدگاه ها