مغزابزار > ابزار طراحی > افزونه > افزونه پریمیر پرو > پلاگین پریمیر پرو > مجموعه پلاگین Red Giant Suite سازگار با Adobe CC 2018
افزونه پلاگین افترافکت پلاگین پریمیر پرو

مجموعه پلاگین Red Giant Suite سازگار با Adobe CC 2018

پلاگین Red Giant Suite

مجموعه پلاگین Red Giant Suite سازگار با Adobe CC 2018

  • حجم فایل: ۲.۶ گیگابایت نسخه ویندوز – ۱.۶۲ گیگابایت نسخه مک
  • نرم‌افزار After Effects نسخه CC 2017 ، CC 2015 ، CC 2014
  • نرم‌افزار Premiere Pro نسخه CC 2017 ، CC 2015 ، CC 2014
  • نرم‌افزار Magix Vegas Pro نسخه ۱۴
  • نرم‌افزار Davinci Resolve نسخه ۱۲.۵
  • نرم‌افزار Avid Media Composer نسخه ۸.۵ ، ۸.۶
  • نرم‌افزار Edius نسخه ۸.۲
  • نرم‌افزار Nuke
  • سیستم عامل: ویندوز – مک

شماره سریال برای فعالسازی هر مجموعه در کنار فایل نصب آن قرار دارد.

مجموعه پلاگین Red Giant Suite سازگار با Adobe CC 2018 شامل پلاگین‌های ویدیوی دیجیتال برای نرم‌‌افزارهای کامپوزیت و تدوین همچون After Effects ، Apple Final Cut Pro ، Premiere ، Nuke ، Sony Vegas و موارد دیگر می‌باشد. از این پلاگین‌ها در صنعت جلوه‌های ویژه و موشن گرافیک بسیار استفاده می‌شود و در تعداد زیادی فیلم، موزیک ویدیو، تیزر تبلیغاتی و…به کار برده شده‌اند. مجموعه پلاگین Red Giant Suite شامل ۷ مجموعه پلاگین به نام‌های Automatic Duck Media Copy ، Effects Suite ، Keying Suite ، Magic Bullet Suite ، Shooter Suite ، Trapcode Suite و Universe می‌باشد.

مجموعه پلاگین Automatic Duck Media Copy

این امکان را ایجاد میکند تا مدیا و یا تایم‌لاین را بین برنامه‌ها و محل‌های مختلف منتقل کنید. میتوانید پروژه‌ها را مستقیما بطور لحظه‌ای و آسان از نرم‌افزار Final Cut Pro وارد افترافکت کنید بدون اینکه لازم به هیچگونه فرایند تبدیل یا XML نیاز باشد. میتوانید تمامی فایل‌های پروژه را با AAF یا XML در یک مرحله کپی کنید.

مجموعه پلاگین Effects Suite

شامل ۹ ابزار حیاتی برای انجام کار جلوه های ویژه است و به شما کمک میکند تا افکت های حرفه ای تولید کنید. با پلاگین Knoll Light Factory میتوانید شعله لنز سه‌بعدی ایجاد کنید. با پلاگین Composite Wizard میتوانید فوتیج کروماکی شده پرده سبز را اصلاح و تمیز کنید. با پلاگین Toonit میتوانید ظاهر کارتونی مثل کتاب کمیک یا نقاشی ایجاد کنید. با پلاگین Holomatrix میتوانید هولوگرام علمی‌تخیلی، دیستورشن دیجیتال، و اجزای HUD یا UI ایجاد کنید. در پلاگین Image Lounge به ابزار دوربین، فراکتال و افکت‌های دیستورشن دسترسی خواهید داشت. با Psunami میتوانید سطوح سه‌بعدی واقعگرایانه ایجاد کنید. با پلاگین Warp امکان ایجاد سایه‌، بازتاب، درخشش و کرنر پین فراهم می‌شود. با Text Anarchy ابزار انیمیشن خودکار برای نوشته را در اختیار دارید و پلاگین Planespace به شما کمک میکند تا لایه‌های سه‌بعدی را در افترافکت دسته بندی و انیمیشن کنید.

 

مجموعه پلاگین Keying Suite

مجموعه ای از ۳ ابزار را در اختیار قرار می دهد تا انجام کروماکی آسانتر و بی وقفه شود و بتوانید واقعگرایی شات را از مت اولیه تا کامپوزیت نهایی کنترل کنید. با Primatte Keyer میتوانید بطور خودکار و خیلی سریع کروماکی پرده سبز انجام دهید و این کار را با کنترل و دقت در سطح حرفه‌ای انجام دهید. با پلاگین Key Correct میتوانید کامپوزیت را اصلاح کرده و بهتر کنید. با پلاگین Warp امکان ایجاد سایه‌، بازتاب، درخشش و کرنر پین فراهم می‌شود.

 

مجموعه پلاگین Magic Bullet Suite

شامل ۷ ابزار اصلاح رنگ در برنامه های تدوین و کامپوزیت می باشد. با این مجموعه میتوانید رنگ را ارتقا دهید و پروژه خود را نهایی کنید. به کمک این مجموعه میتوانید شات را با تغییرات رنگی قدرتمندی متعادل کنید. همینطور این امکان وجود دارد تا شبیه‌سازی دقیقی از فیلترهای لنز و نگاتیو فیلم داشته باشید. در این مجموعه پلاگین تمامی ابزار قدرتمند مورد نیاز برای اصلاح رنگ را در دسترس دارید و میتوانید به فوتیج کنتراست سینمایی و زیبایی بدهید. با در اختیار داشتن مجموعه‌ بزرگی از تنظیمات پیش‌فرض Preset میتوانید نتایج فوق‌العاده‌ای برای فیلم، سریال و…بدست بیاورید. میتوانید سریعا تن رنگ پوست را متعادل کنید، چین و چروک صورت را کاهش دهید و لکه‌های صورت را حذف کنید. این پلاگین ابزاری قوی برای آرایش صورت در اختیار میگذارد و نتایجی طبیعی ایجاد میکند. با پلاگین Magic Bullet Suite میتوانید نویز ویدیویی حاصل از فیلمبرداری در تاریکی را حذف کنید و جزئیات را در شات حفظ کنید. این پلاگین در ارتقای رنگ نیز به شما کمک میکند و به شما اجازه میدهد تا تکسچر متفاوت و طبیعی گرین فیلم را بروی محصول نهایی اعمال کنید.

 

مجموعه پلاگین Shooter Suite

مجموعه ای از ابزار را در اختیارتان قرار می دهد تا فیلمبرداری را به هر روشی که میخواهید انجام دهید و مطمئن باشید که فوتیجی که ضبط میکنید از فیلمبرداری تا مرحله تدوین سالم و ایمن باقی می ماند. با پلاگین Pluraleyes میتوانید صدا و تصویر را سینک کنید بدون اینکه به برد یا تایم‌کد نیاز داشته باشید. با Offload میتوانید نسخه ‌پشتیبان از فوتیج ایجاد کنید. با پلاگین Instant 4K میتوانید ویدیو را در رزولوشن ۴K و یا فرمت‌های با رزولوشن بالاتر تبدیل کنید. با پلاگین Frames میتوانید فوتیج قدیمی interlace را به فوتیج progressive تبدیل کنید.

 

مجموعه پلاگین Universe

ابزار ایجاد افکت و ترانزیشن برای تدوینگران و هنرمندان موشن گرافیک می باشد. با ابزاری نظیر VHS ، Retrograde Carousel ، Glitch ، Holomatrix II و دیگر میتوانید ظاهر درست و مدرنی به فوتیج بدهید. همینطور میتوانید بدون انجام کار اضافی ترانزیشن سفارشی، درخشش و دیگر افکت‌ها را ایجاد کنید.

 

مجموعه Trapcode Suite

شامل ۱۱ ابزار مختلف مورد نیاز برای ساخت موشن گرافیک سه بعدی و جلوه های ویژه می باشد. با پلاگین Trapcode Particular میتوانید افکت‌های سه‌بعدی ذرات و اجزای پیچیده موشن گرافیک ایجاد کنید. با پلاگین Trapcode Form میتوانید شبکه‌های بی‌انتهای ذرات و آبجکت‌های سه‌بعدی ایجاد کنید. با پلاگین Trapcode Tao میتوانید یک هندسه‌ی سه‌بعدی را در طول مسیر انیمیشن کنید. با پلاگین Trapcode Mir میتوانید سطوح، ناحیه و قاب سه بعدی در افترافکت ایجاد کنید. با Trapcode Shine میتوانید افکت‌های پرتوی نوری سه‌بعدی ایجاد کنید. با پلاگین Trapcode Lux میتوانید امکانات استفاده از نور در افترافکت را گسترش دهید. با پلاگین Trapcode 3d Stroke میتوانید خطوط و اشکال سه‌بعدی از ماسک‌ ایجاد کنید. با پلاگین Trapcode Echospace میتوانید سریعا لایه‌های انیمیشن شده را تکثیر و تکرار کنید. با پلاگین Trapcode Starglow میتوانید درخشش و تابش برای موشن گرافیک و نوشته ایجاد کنید. با پلاگین Sound Keys میتوانید با استفاده از فایل صدا در افترافکت موشن گرافیک خلق کنید. با پلاگین Trapcode Horizon میتوانید ‌پس‌زمینه‌های بی‌انتها بصورت سه‌بعدی ایجاد کنید.

 

راهنمای نصب

 
دانلود Red Giant Automatic Duck Media Copy v4.0.1 نسخه ویندوز دانلود Red Giant Effects Suite v11.1.11 نسخه ویندوز دانلود Red Giant Keying Suite v11.1.9 نسخه ویندوز دانلود Red Giant Magic Bullet Suite v13.0.9 نسخه ویندوز دانلود Red Giant Shooter Suite v13.1.6 نسخه ویندوز دانلود Red Giant Trapcode Suite v14.1.2 نسخه ویندوز دانلود Red Giant Universe v2.1 نسخه ویندوز دانلود LUT Buddy v12.1.6 نسخه ویندوز  
دانلود Red Giant Effects Suite v11.1.11 نسخه مک دانلود Red Giant Keying Suite v11.1.9 نسخه مک دانلود Red Giant Magic Bullet Suite v13.0.9 نسخه مک دانلود Red Giant Shooter Suite v13.1.6 نسخه مک دانلود Red Giant Trapcode Suite v14.1.2 نسخه مک دانلود Red Giant Universe v2.1 نسخه مک برای افترافکت دانلود Red Giant Universe v2.1 نسخه مک برای OFX دانلود Red Giant Universe v2.1 نسخه مک برای فاینال کات دانلود LUT Buddy v12.1.6 نسخه مک

دیدگاه ها