خانه » وبلاگ » ۱۵ نمونه از بهترین مجموعه‌های ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو
وبلاگ

۱۵ نمونه از بهترین مجموعه‌های ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو

ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو

ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو – ۱۵ نمونه از بهترین مجموعه‌های ترانزیشن ویدیویی

صرف نظر از اینکه از چه نرم افزاری برای تدوین ویدیو استفاده میکنید، ترانزیشن‌هایی در هر برنامه وجود دارند که میتوانید از آنها در بین صحنه ها استفاده کنید. ترانزیشن‌های استانداردی مثل فید و کات اغلب بدلیل سادگی و آسانی استفاده میشوند.
اما در این مقاله، میخواهیم به ترانزیشن های ویدیویی خلاقانه تری بپردازیم. این ترانزیشن‌ها واقعا میتوانند توجه مخاطب را صحنه به صحنه جلب کنند. ما دنبال انیمیشنی هستیم که جلوه‌ی زیبایی ایجاد کند. هر یک از این پروژه‌های ترانزیشن وبسایت مغزابزار انتخابی عالی برای این منظور هستند.
حالا میخواهیم به ۱۵ نمونه از بهترین مجموعه‌های ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو نگاهی کنیم. مطمئن شوید که توضیحات هر محصول را از نظر سازگاری با برنامه مورد نظر و پلاگین مورد نیاز آن بررسی کنید تا بتوانید با آن کار کنید.

۱. پروژه افترافکت مجموعه ترانزیشن ویدیویی Handy Seamless Transitions

مجموعه Handy Seamless Transitions همیشه در صدر بهترین فروش در وبسایت مغزابزار قرار داشته و مشخصا هیچ چیز اسرارآمیزی هم در مورد آن وجود ندارد. این پروژه افترافکت ۱۰۰۰ ترانزیشن مختلف را در اختیار شما میگذارد تا برای ایجاد ترانزیشن خلاقانه تر، آنها را مستقیما در پروژه ویدیویی خود استفاده کنید.

 

۲. پروژه افترافکت مجموعه ۲۵۰ ترانزیشن ویدیویی Transitions

این پک ترانزیشن، مجموعه‌ای جمع و جور از انیمیشن‌های خلاقانه از نقاشی جوهری گرفته تا گرافیک قطعی دیجیتال Glitch و اشکال هندسی را شامل می شود. این پروژه هم راهی دیگر است تا بجای ترانزیشن‌های ساده داخل برنامه ، از افکت های دینامیک استفاده کنید و سطح تدوین را ارتقا دهید.

 

۳. پروژه افترافکت مجموعه ۶۰ ترانزیشن ویدیویی

این مجموعه ابزار فوق العاده‌ای با ترانزیشن‌های رایج و ساده و نمونه‌های خلاقانه تر است. همانطور که در پیش نمایش دیده میشود، این ترانزیشن‌ها انقدر تمیز و شیک هستند که از آنها در یک ویدیوی شرکتی استفاده کنید و اینکه روش هیجان انگیزتری برای ایجاد برش بین صحنه‌ها نسبت به ترانزیشن های داخلی برنامه تدوین فراهم می آورند.

 

۴. پروژه افترافکت مجموعه ترانزیشن ویدیویی Transitions

مجموعه Transitions تعداد ۴۰ ترانزیشن با رزولوشن ۴K را در اختیار شما قرار میدهد. روی تصویر بالا کلیک کنید تا پیش نمایش را تماشا کنید و کات‌های رنگارنگی که میتوانید در پروژه خود قرار دهید را ببینید.

 

۵. پروژه افترافکت ترانزیشن قطعی دیجیتال Glitch Transitions

افکت قطعی Glitch افکتی هست که با آن فورا حس ویدیوهای علمی تخیلی و آینده گرایانه (futuristic) را برای شما قابل تشخیص میکند. از این افکت‌های ترانزیشن قطعی glitch استفاده کنید تا چیزی مشابه را در ویدیوی خودتان و در زمانی کم ایجاد کنید.

 

۶. پروژه افترافکت مجموعه افکت کارتونی Toons Tool 2

این ترانزیشن‌های خیره کننده برای افترافکت با رزولوشن ۴K افکت کارتونی به برش بین صحنه ها میدهد. این افکت‌های ترانزیشن‌ که همه چیز آن از صفر ایجاد شده مسلما نظر بیینده را جلب می کنند.

 

۷. پروژه افترافکت مجموعه جامع ۲۱۰ ترانزیشن ویدیویی با رزولوشن ۴K

این مجموعه تنوع وسیعی از ترانزیشن را در اختیار شما میگذارد تا با کمک آنها روی برش های هر نوع ویدیویی اعم از اسلایدشو، گالری تصاویر، ویدیوی شرکتی و…استایل زیبا ایجاد کنید.

 

۸. پروژه افترافکت ترانزیشن جوهری Ink Transitions

پروژه افترافکت ترانزیشن جوهری Ink Transitions دارای ۱۴ نمونه برای استایل دادن به برش ویدیویی به سبک پخش شدن مرکب است و ظاهر بسیار زیبایی را در برش های صحنه به صحنه ویدیو ایجاد میکند.

 

۹. پروژه افترافکت مجموعه ۱۰۰ ترانزیشن شرکتی Corporate Transitions

این پروژه افترافکت برای ویدیوی تبلیغاتی شرکتی بعدی شما انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. این مجموعه هم چیزی بین ترانزیشن‌های بهتر از ترانزیشن های داخلی برنامه و ترانزیشن هایی که زیاد نمایشی نیستند می باشد تا برای پروژه های زیادی قابل استفاده باشد.

 

۱۰. مجموعه ویدیوی موشن گرافیک ترانزیشن رنگ آمیزی با قلم

یکی از روش‌های مورد علاقه من برای ترکیب دو صحنه با هم و بطور یکپارچه، استفاده از افکت قلم رنگ روی کات بین دو صحنه است. این مجموعه روش‌های متعددی را برای ایجاد این افکت با چند کلیک برای شما فراهم میکند.

 

۱۱. پروژه افترافکت ترانزیشن Transitions Chroma FX

از این مجموعه ترانزیشن میتوان استفاده کرد تا اندکی قطعی به نواحی تغییر صحنه ها اضافه کرد. ترکیبی از استایل و افکت های قطعی Glitch ، افکت گرانج و شکست کمک میکند تا با تغییر شات ها، ویدیو ظاهر پرگرایش و مدرنی پیدا کند.

 

۱۲. پروژه افترافکت ۳۶۵ Transition

ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو

این مجموعه متمرکز بر افکت‌ها و اشکال هندسی برای پیوند میان کلیپ های شماست. این مجموعه ترانزیشن چندمنظوره برای هر کسی که ویدیوی شبکه اجتماعی منتشر میکند یا میخواهد ارزش تولید را با بودجه ای مناسب ارتقا دهد عالیست.

 

۱۳. مجموعه موشن گرافیک Light Transitions

با گذری بر روزهای آغازین عکاسی با فیلم و با سپاس از مجموعه هایی مثل این نمونه، افکت های نشتی نور راه خود را در عصر دیجیتال بازیافتند. مجموعه ترانزیشن نشتی نور شما را قادر میسازد تا خیلی آسان آنها را روی فوتیج و تصاویر خود اعمال کنید و به ترانزیشن بین آنها بشکلی فوق العاده افکت اعمال کنید.

 

۱۴. مجموعه ویدیوی موشن گرافیک ترانزیشن بارش طوفانی برف

این مجموعه بارش طوفانی برف در دنیای واقعی را در قالب ترانزیشن ویدیویی در اختیار شما میگذارد تا واقعگرایی بیشتری در انتقال از یک صحنه به صحنه دیگر ایجاد کنید.

 

۱۵. مجموعه جامع موشن گرافیک ترانزیشن مت ویدیویی

این مجموعه ترانزیشن همه چیز را برای ارتقا از ترانزیشن های استاندارد به نمونه های خلاقانه تر دربردارد و شامل ۳۰۰۰ نمونه است. روی تصویر بالا کلیک کنید تا پیش‌نمایش را بررسی کنید و خودتان بیشتر ببینید.

 

نمونه های بیشتر ترانزیشن ویدیویی برای افترافکت و پریمیر پرو

کتابخانه جامع و وسیع پروژه افترافکت در وبسایت مغزابزار به شما در ساخت ویدیوی حرفه ای کمک بسیار می کند. استفاده از این پروژه‌ها میانبری برای ساخت ویدیو با بودجه‌ی مقرون بصرفه است.


مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

دیدگاه ها