مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > المان > پروژه افترافکت مجموعه پریست ویدیویی Video Library
المان پروژه افترافکت پریست افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه پریست ویدیویی Video Library

پروژه افترافکت مجموعه پریست ویدیویی Video Library

  • حجم فایل: ۱.۲۲ گیگابایت
  • نسخه پروژه: v3.0
  • نسخه افترافکت: CS6 و بالاتر
  • رزولوشن: قابل تغییر اندازه
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت مجموعه پریست ویدیویی Video Library با بیش از ۱۵۰۰ المان آماده حرفه‌ای در ۱۶ دسته برای افزودن استایل به ویدیو و ارتقای ظاهر آن می باشد. هر دسته شامل المان‌های مختلفی برای ساخت افکت‌هایی برای ویدیو به سبک شرکتی، ورزشی، گرانج، مدرن، کلاسیک و…است. میتوانید با یک کلیک پریست مورد نظر خودتان را اعمال کنید، متن را تغییر دهید و المان‌های بیشتری اضافه کنید. استفاده از این پروژه بسیار آسان است. با این مجموعه میتوانید تا رزولوشن ۴K افکت اعمال کنید و ویدیو بسازید. برای کار با این پروژه به هیچ دانش پیشرفته‌ای از افترافکت نیاز نیست. برای راهنمایی شما در استفاده از این مجموعه ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی در فایل قرار دارد. جهت استفاده از این پروژه آماده افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز نیست. لازم بذکر است که موزیک استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.

پروژه افترافکت مجموعه پریست ویدیویی Video Library


توجه کنید که پروژه افترافکت مجموعه پریست ویدیویی Video Library دارای یک پنل به اسم Animation Studio می باشد که به لایسنس نیاز دارد. Animation Studio یک پنل فراهم میکند تا هر پریست را سریعتر به کامپوزیشن اعمال کنید. اما لایسنس Animation Studio در فایل موجود نیست. با این وجود فایل های پروژه افترافکت در پوشه ی Video Library قابل دسترس می باشند و میتوانید با اجرای هر پروژه با فرمت aep از آنها استفاده کنید.

در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.

دانلود رایگان