خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت نمایش لوگو با هالتر بدنسازی Power Fitness Logo Intro
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت نمایش لوگو با هالتر بدنسازی Power Fitness Logo Intro

پروژه افترافکت نمایش لوگو با هالتر بدنسازی Power Fitness Logo Intro

 • حجم فایل: ۲۴۳ مگابایت
 • نسخه افترافکت: CS6 و یا بالاتر
 • رزولوشن: Full HD 1920×1080
 • پلاگین مورد نیاز: ندارد
 • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت نمایش لوگو با هالتر بدنسازی Power Fitness Logo Intro یک قالب آماده ویدیویی با میله وزنه پاورلیفتینگ برای رونمایی از نشان برند است. میتوانید رنگ اجزای مختلف را تغییر دهید، لوگوی خود را جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید. با این پروژه میتوانید یک اینتروی زیبا برای شبکه اجتماعی یا شوی تلویزیونی خود درست کنید. برای استفاده از این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز نیست. توجه داشته باشید افکت های صوتی در فایل قرار دارند اما موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل دانلودی وجود ندارد.


مطالب پیشنهادی:


 

دیدگاه ها

  • این خطا مربوط به آپدیت های جدید ادوبی هست. توجه کنید که فوتیج های با کدک های قدیمی مثل Photo JPEG دیگر توسط ادوبی در افترافکت پشتیبانی نمی شود و بایستی نسخه ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۷ افترافکت را نصب کنید تا بتوانید با یک سری کدک های قدیمی کار کنید. یا اینکه هر فوتیجی که در پروژه پیدا نمیکند را در مدیا انکودر وارد کنید و با فرمت دیگری رندر بگیرید مثل Animation یا H.264 و بعدش در پنل Project افترافکت با کلیک راست روی فایل و انتخاب Replace Footage و سپس File ، فرمت جدیدی که رندر کردید رو جایگزین کنید.

 • سلام وقت بخیر :
  من افترافکت ۲۰۱۹ دارم و بعضی از فایل ها رو ساپورت نمیکنه تو افترافکتم و حتی متنی که اول اینترو هست توی فیلم اون هم ظاهر نمیشه و فقط اون وزنه میاد پایین و لوگو نمایش داده میشه ممنون میشم که کمک و پیگیری کنید
  با سپاس

  • خطایی که برای عدم ساپورت فوتیج دریافت می کنید مربوط به آپدیت های جدید ادوبی هست. توجه کنید که فوتیج های با کدک های قدیمی مثل Photo JPEG دیگر توسط ادوبی در افترافکت پشتیبانی نمی شود و بایستی نسخه ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۷ افترافکت را نصب کنید تا بتوانید با یک سری کدک های قدیمی کار کنید. یا اینکه هر فوتیجی که در پروژه پیدا نمیکند را در مدیا انکودر وارد کنید و با فرمت دیگری رندر بگیرید مثل Animation یا H.264 و بعدش در پنل Project افترافکت با کلیک راست روی فایل و انتخاب Replace Footage و سپس File ، فرمت جدیدی که رندر کردید رو جایگزین کنید. جهت تبدیل فوتیج، نرم افزار انکودر شما هم باید ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۷ یا پایینتر باشد.

 • روز بخیرخسته نباشید ممنون از راهنماییتون فایل ها رو شناخت ولی مشکلی که از اول هم داشت اینه که متن نمایش داده نمیشه و اصلا مطابق فیلمی که گذاشته تو سایت نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید