مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت انیماتور عکس Photo Animator v5.1
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت انیماتور عکس Photo Animator v5.1

پروژه افترافکت انیماتور عکس Photo Animator نسخه V5

  • حجم فایل: ۶۷۲ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS4 و بالاتر
  • نسخه پروژه: v5.1
  • رزولوشن: ۴K – 3840×2160
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت انیماتور عکس Photo Animator یک فایل پروژه‌ی افترافکت است که با استفاده از آن خیلی سریع و هوشمندانه میتوانید به عکس ها و تصاویر خودتان حیات ببخشید و در آنها حرکت ایجاد کنید. انیماتور تصویر ابزار قدرتمندی است که میتوانید از آن برای تولید نتایج ویدیویی فوق العاده با کیفیتی در زمان کوتاه استفاده کنید. فقط لازم است یک ماسک بکشید، چند نمونه از تنظیمات در کنترل کننده ساده‌ی آن را تغییر دهید، انیمیشن را ایجاد کنید و رندر بگیرید.
میتوانید حرکت دوربین در تصویر را با این ابزار شبیه‌سازی کنید، فوکوس را مشخص کنید و انیمیشن زیبا و حرفه‌ای از عکس خودتان بسازید. حتی میتوانید باد و موج در انیمیشن داشته باشید یا اینکه از سیستم پیشرفته پارتیکلی برای ایجاد ذرات در صحنه استفاده کنید. کنترل‌های فوق العاده پیشرفته با جریان کاری آسانی در این قالب در نظر گرفته شده تا به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

با این پروژه ی افترافکت، دانش ابتدایی از این برنامه، و ویدیوهای آموزشی همراه با آن به زبان انگلیسی، میتوانید با تصاویر خودتان ویدیوهای خیره کننده‌ای بسازید. در نظر داشته باشید که این پروژه یک ابزار جادویی نیست و ممکن است برای بعضی تصاویر بهتر از دیگر تصاویر عمل کند. عکس شما باید عمق داشته باشد و فلت نباشد. وجود سوژه های زیاد در زمینه جلو و عقب تصویر ممکن است کار شما را مشکل کند. اما برای اکثر تصاویر این پروژه بخوبی عمل میکند و به شما در انیمیشن تصویرتان کمک میکند. ضمنا موزیک‌ استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در این فایل وجود ندارند.

پروژه افترافکت انیماتور عکس Photo Animatorپروژه افترافکت انیماتور عکس Photo Animatorپروژه افترافکت انیماتور عکس Photo Animator


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.