مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی بهداشتی و درمانی Healthcare Explainer Toolkit
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی بهداشتی و درمانی Healthcare Explainer Toolkit

پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی بهداشتی و درمانی Healthcare Explainer Toolkit

  • حجم فایل: ۸۳.۵ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و یا بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی بهداشتی و درمانی Healthcare Explainer Toolkit یک قالب ویدیویی آماده برای تولید ویدیوی موشن گرافیک برای مارکتینگ و بازاریابی کسب و کارهای بهداشتی و درمانی است.
۱۳ مدل کاراکتر آماده، ۳۱ انیمیشن آماده کاراکتر، ۱۷ صحنه آماده انیمیت شده، صدها انیمیشن المان، قابلیت سینک لب با یک کلیک، قابلیت کنترل رنگ المان ها، انیمیشن ۵ و ۱۵ ثانیه ای کاراکترها، سیستم داخلی ریگینگ برای انیمیشن کاراکترها، قابلیت تغییر مدل زن و مرد کاراکترها با یک کلیک، تغییر رنگ پوست، قابلیت اضافه کردن ماسک به کاراکتر با یک کلیک، تغییر اندازه سر، تغییر استایل مو، قابلیت اضافه کردن ریش و سبیل و بسیاری موارد دیگر از ویژگی های این پروژه محسوب میشوند. المان ها قابلیت تغییر به هر اندازه ای که بخواهید را دارند.

با کمک ویدیوی آموزشی موجود در این فایل میتوانید بسادگی با این پروژه کار کنید و از آن استفاده کنید و انیمیشن موشن گرافیک خودتان را بسازید. برای کار با این پروژه به هیچ پلاگینی نیاز نیست. لازم به ذکر است که موزیک‌های زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل دانلودی وجود ندارد.

پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی بهداشتی و درمانی


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.