مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت نمایش عناوین طلایی Golden Particle Titles
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت نمایش عناوین طلایی Golden Particle Titles

پروژه افترافکت نمایش عناوین طلایی Golden Particle Titles

  • حجم فایل: ۳۷۴ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS6 و یا بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت نمایش عناوین طلایی Golden Particle Titles یک قالب ویدیویی آماده با ۱۱ صحنه انیمیشن زیبا برای نمایش عناوین فیلم و سریال با ذرات طلایی می باشد. ساختار این پروژه مدلار است و استفاده از آن بسیار آسان است. خیلی ساده میتوانید پروژه را سفارشی کنید، میتوانید رنگ و نوشته را بر اساس نیاز خود تغییر دهید و سریع رندر بگیرید. از این پروژه میتوانید برای ساخت ویدیوی تیتراژ، افتتاحیه، پرزنتیشن و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی برای راهنمایی شما در استفاده از این پروژه در فایل وجود دارد. لازم به ذکر است موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد و میتوانید آنرا از اینجا دانلود کنید.


مطالب پیشنهادی:


 

دیدگاه ها

    • سلام. وقت بخیر. به صفحه ی اصلی پروژه در وبسایت Videohive مراجعه کنید تا اسم آهنگ پروژه رو بررسی کنید. اسم پروژه رو در گوگل سرچ کنید و وارد صفحه ی Videohive آن شوید.
      اکثر پروژه ها در سایت موزیک ندارن. چون در سایت Videohive و همینطور سایت های دیگه پروژه ویدیویی جدا از موزیک ارائه میشه. موزیک پروژه های افترافکت Videohive در سایت آدیوجانگل ارائه میشه. در اکثر پروژه های ویدیویی موزیک قرار نداره. بهمین دلیل ما همه ی موزیک ها رو در سایت بصورت رایگان قرار دادیم. بنابراین پیشنهاد میکنیم به دسته موزیک در سایت مراجعه کنید و یک موزیک مناسب رو دانلود کنید.