مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورج
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورج

پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورج

  • حجم فایل: ۲.۵۶ گیگابایت
  • نسخه افترافکت: CS4 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی صامت

پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورج یک کیت انیمیشن آماده با ساختار مدولار است که میتوانید با کمک آن تیزرهای ویدیویی معرفی جذاب و منحصربفردی برای وبسایت یا شرکت خود بسازید. این مجموعه شامل بیش از ۴۵ انیمیشن آماده از کاراکتر دوست‌داشتنی جورج است که میتوانید همه انیمیشن‌ها را با هم ترکیب کنید و به آسانی رنگ پوست، مو، تی شرت، شلوار، کفش و شفافیت سایه ی کاراکتر سه بعدی را با کنترل‌های سفارشی کامل قرار گرفته در این قالب تغییر دهید.
انیمیشن تمامی لوازم جانبی با همه ی انیمیشن‌های کاراکتر بخوبی عمل میکنند. میتوانید از چندین لوازم جانبی بصورت همزمان در یک انیمیشن استفاده کنید. میتوانید لوگو، نوشته یا تصویر خود را بروی نشان روی تی شرت او قرار دهید. برای زمان‌بندی انیمیشن کنترل کامل دارید. از این انیمیشن‌ها میتوانید استفاده کنید تا ویدیوی تبلیغاتی، آموزشی، پرزنتیشن، معرفی و بسیاری از انواع تیزرهای مختلف را بسازید.
در این پروژه امکان همگام سازی صدای دیالوگ با لب کاراکتر وجود دارد. جورج تمامی حالا مختلف شخصیتی را اجرا میکند و میتوانید با قرار دادن انیمیشن‌های آن در کنار هم ویدیوی فوق العاده ای بسازید. در ویدیوی پیش نمایش میتوانید تمامی حالات مختلف جورج را ببینید. لازم به ذکر است موزیک استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.

پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورجپروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورجپروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورجپروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورجپروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورج


مطالب پیشنهادی:


 

دیدگاه ها