خانه » وبلاگ » معرفی پلاگین های کاربردی و رایگان برای سینمافوردی
آموزش سینمافوردی وبلاگ

معرفی پلاگین های کاربردی و رایگان برای سینمافوردی

معرفی پلاگین های کاربردی و رایگان برای سینمافوردی

پلاگین های کاربردی و رایگان برای سینمافوردی

سطح آموزش: مبتدی

در کنار قابلیت های قدرتمند خود نرم افزار سینمافوردی، افزونه های مختلفی توسط توسعه دهندگان از سراسر دنیا ایجاد شده که انجام بسیاری از کارها را در این نرم افزار برای شما ساده تر و سریع تر می کنند و بدین ترتیب استفاده از آنها در بهینه کردن جریان کاری شما بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

با وجود اینکه افزونه های قدرتمندی در بخش پلاگین های سینمافوردی وبسایت مغزابزار جهت دانلود موجود است، پلاگین های ساده و رایگانی هم بصورت آنلاین در دسترس هستند که فرآیند کار شما را فوق العاده جلو می اندازند.

برای این منظور در این مقاله به بررسی و معرفی پلاگین های کاربردی و رایگان برای سینمافوردی می پردازیم. با کلیک روی عنوان هر پلاگین در زیر میتوانید آنرا دانلود کنید.

پلاگین Magic Solo

با این پلاگین میتوانید فقط با یک دکمه آبجکت مورد نظر خود را جداگانه در صحنه ببینید و آبجکت های دیگر را مخفی کنید بدون اینکه تغییری در ساختار صحنه یا نمایش آبجکت ها در Object Manager ایجاد شود.

در شرایطی که شبیه سازی های پیچیده ای انجام می دهید این پلاگین بسیار در تسریع کار شما کمک می کند. با این ابزار میتوانید روی آبجکتی از صحنه که میخواهید روی آن کار کنید تمرکز کنید. این پلاگین در صحنه های بزرگ و پیچیده بسیار به شما کمک می کند.

پلاگین Easy Chesterfield

این پلاگین به شما کمک می کند تا افکت چروک و تای روی بالش و مبل را ایجاد کنید. با این ابزار میتوانید در کمترین زمان و فقط با یک کلیک افکت چسترفیلد را ایجاد کنید و در زمان زیادی برای مدلسازی چروک های مبل و بالش صرفه جویی کنید.

پلاگین Dual Graph

با این پلاگین میتوانید در کمترین زمان مش های با پولی مثلثی را به مش های با پولی شش ضلعی تبدیل کنید. این ابزار نقطه ی میانی مثل های پولی های اصلی را به هم وصل می کند تا پولی شش ضلعی ایجاد کند. از این پلاگین میتوانید برای ایجاد ساختارهای سلولی استفاده کنید.

پلاگین Reeper

با این پلاگین میتوانید خیلی سریع طناب درست کنید. ۴ حالت مختلف برای شکل طناب در این پلاگین در دسترس است. علاوه بر طناب، با آن میتوانید کابل و سیم تلفن درست کنید.

پلاگین Hot4D

با این پلاگین میتوانید سطح اقیانوس با ظاهری واقعی بسازید و حتی از حرکت موج آن انیمیشن لوپ درست کنید. کار با این پلاگین بسیار ساده است و با کمترین تنظیمات میتوانید سطح دریا ایجاد کنید.

پلاگین Screw Generator

با این پلاگین میتوانید پیچ با سطح جزییات مختلف بسازید. ساخت پیچ در این پلاگین با توجه به داده های CAD صنعتی واقعی انجام می شود. میتوانید برای پیچ سرهای مختلفی با سایز و جزییات متفاوت انتخاب کنید.

به مرور زمان پلاگین های بیشتری در این بخش معرفی خواهند شد و لیست ارائه شده آپدیت می شود.

مطالب پیشنهادی

  • دانلود پلاگین های سینمافوردی
  • دوره آموزشی مقدماتی پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی
  • دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار سینمافوردی
  • دیدگاه ها