مغزابزار > دوره آموزشی > دوره آموزشی مقدماتی پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی به زبان فارسی
آموزش سینما فوردی دوره آموزشی

دوره آموزشی مقدماتی پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی به زبان فارسی

دوره آموزشی مقدماتی پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی به زبان فارسی

دوره آموزشی مقدماتی پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی به زبان فارسی

  • زمان آموزش: بیش از ۱۰ ساعت
  • سطح آموزش: مقدماتی
  • زبان آموزش: فارسی
  • فایل‌های تمرینی: دارد

در دوره آموزشی مقدماتی پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی ضروریات کار با این ابزار قدرتمند را یاد میگیرید تا از آن برای رندر صحنه ۳D استفاده کنید. ابتدا به معرفی این پلاگین می پردازیم و چند نفر از هنرمندانی که از اکتان رندر استفاده میکنند را معرفی میکنیم. سپس با یک شروع سریع کار در پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی را با یک صحنه عینک آفتابی بررسی می کنیم تا با جریان کاری در محیط آن آشنا شوید. سپس به بررسی پنجره پیش نمایش Live Viewer این پلاگین می پردازیم. در مورد ساخت و ایجاد متریال اکتان بطور مفصل بحث می کنیم. همینطور بطور کامل نورپردازی در این پلاگین را بررسی می کنیم. امکانات دوربین اکتان را توضیح می دهیم و با استفاده از آن عمق میدان و موشن بلور ایجاد می کنیم. در مورد امکاناتی مثل Octane Scatter و افکت های حجمی Fog در این پلاگین صحبت خواهیم کرد. و در نهایت میبینید که چطور میتوانید تنظیمات رندر در این پلاگین را بهینه کنید و با تولید یک رندر مولتی پس بتوانید کنترل و انعطاف پذیری کامل روی صحنه داشته باشید. هر قسمت از این دوره هر هفته به زبان فارسی در وبسایت مغزابزار منتشر می شود و میتوانید با کلیک روی هر یک از لینک های زیر به ویدیوی آموزشی و فایل تمرینی آن بطور رایگان دسترسی داشته باشید.


عناوین دوره آموزشی مقدماتی پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی به زبان فارسی

بخش ۱ : مقدمه ای بر پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی

در این قسمت میبنید که پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی چیست و همینطور چند نفر از هنرمندانی که از اکتان رندر استفاده میکنند را معرفی میکنیم.

بخش ۲ : شروع سریع کار در پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی

در این قسمت با یک شروع سریع کار در پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی را با یک صحنه عینک آفتابی بررسی می کنیم تا با جریان کاری در محیط آن آشنا شوید.

بخش ۳ : آشنایی با پنجره پیش نمایش پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی

در این قسمت به آشنایی با پنجره پیش نمایش پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی می پردازیم و امکانات قدرتمند آنرا برای جریان کاری طراحی ۳D بررسی می کنیم.

بخش ۴ : آموزش سفارشی سازی محیط کاربری سینمافوردی برای اکتان رندر

در این آموزش به سفارشی سازی محیط کاربری سینمافوردی برای اکتان رندر می پردازیم و یک زمینه یا Layout سفارشی برای فرمان های مختلف پلاگین اکتان ایجاد می کنیم.

بخش ۵ : آموزش ساخت متریال در پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی

در این آموزش ساخت متریال در پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی را یاد میگیرید و با نحوه اعمال تنظیمات آن در پنجره ویرایشگر متریال نرم افزار آشنا می شوید.

بخش ۶ : آموزش ساخت متریال در پنجره Node Editor پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی

در این آموزش ساخت متریال در پنجره Node Editor پلاگین اکتان رندر برای سینمافوردی را یاد میگیرید و با امکانات و بخش های مختلف رابط کاربری این پنجره آشنا میشوید.

بخش ۷ این دوره آموزشی در تاریخ ۲۹ شهریور اضافه خواهد شد. این دوره آموزشی هر هفته آپدیت می شود.


مطالب پیشنهادی:

دیدگاه ها