خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت نمایش لوگو با خودرو Car Logo Reveal
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت نمایش لوگو با خودرو Car Logo Reveal

پروژه افترافکت نمایش لوگو با خودرو Car Logo Reveal

  • حجم فایل: ۱۳.۶ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: ۴۰۹۶×۲۳۰۴
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: راهنمای Text به زبان فارسی

پروژه افترافکت نمایش لوگو با خودرو Car Logo Reveal یک پروژه آماده افترافکت برای نمایش لوگو و استفاده از آن در ابتدا یا انتهای ویدیو می باشد. از این پروژه میتوانید برای نمایش لوگو در انواع ویدیوهای مختلف مثل پروژه های سینمایی، بازی کامپیوتری، انیمیشن و غیره استفاده کنید. برای اجرای این پروژه به هیچ پلاگینی خارج از برنامه افترافکت نیاز نخواهید داشت. پروژه دارای ساختاری مدولار است و بنابراین خیلی ساده میتوانید تمام رنگها را تغییر دهید و پروژه را به سلیقه خود سفارشی کنید. یک فایل Text به زبان انگلیسی در فایل دانلودی قرار داده شده تا بطور کامل شما را در استفاده از این پروژه ی افترافکت راهنمایی کند. لازم به ذکر است که موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل دانلودی قرار ندارد.


مطالب پیشنهادی:


 

دیدگاه ها

    • همانطور که در توضیحات پروژه ملاحظه میفرمایید، موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل موجود نیست. در اکثر پروژه های ویدیویی موزیک قرار نداره. چون در سایت Videohive و همینطور سایت های دیگه پروژه ویدیویی جدا از موزیک ارائه میشه. موزیک پروژه های افترافکت Videohive در سایت آدیوجانگل ارائه میشه. بهمین دلیل ما همه ی موزیک ها رو در سایت بصورت رایگان قرار دادیم. بنابراین پیشنهاد میکنیم به دسته موزیک در سایت مراجعه کنید و یک موزیک مناسب رو دانلود کنید.
      برای عکس و ویدیوها هم شما باید محتوای خودتون رو در پروژه قرار بدید. عکس ها و ویدیوی قرار گرفته در پیش نمایش فقط و فقط برای نشون دادن ساختار پروژه به شما هست.