خانه » ابزار طراحی » اسکریپت » اسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kit برای ساخت انیمیشن با طرح آبرنگ
اسکریپت

اسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kit برای ساخت انیمیشن با طرح آبرنگ

اسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kit برای ساخت انیمیشن با طرح آبرنگ

  • حجم فایل: ۷۴۶ مگابایت
  • نسخه اسکریپت: v1.4
  • نسخه افترافکت: CS4 و بالاتر
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

اسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kit به شما اجازه میدهد طرح‌های آبرنگی هنری و منحصربفردی خلق کنید و با یک کلیک آنها را انیمیشن کنید. با یک جریان کاری قدرتمند در فتوشاپ و افترافکت نتایج خیره‌کننده و با جزئیات فوق‌العاده‌ای بسازید. می‌توانید با ساده ترین روش ممکن از تصاویر خود بدون نیاز به هیچ پلاگینی کار هنری آبرنگ حرفه‌ای بسازید. از این مجموعه میتوانید برای نمایش متن با آبرنگ نیز استفاده کنید. براش، تکسچر و قطره های مختلف آبرنگ در این مجموعه قرار داده شده اند.

با اسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kit امکان ایجاد انیمیشن در ۴ دسته مختلف وجود دارد. دسته اولی انیمیشنی است که تصویر را با ظاهر آبرنگ نمایش دهد، دسته دوم انیمیشنی است که تصویر را با ظاهر آبرنگ نمایش دهد و در یک فریم متوقف شود، دسته سوم انیمیشنی است که برای شما به هر تعداد تصویر که دارید اسلایدشو میسازد و دسته چهارم انیمیشنی است که لوگوی شما را با آبرنگ به نمایش میگذارد. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی در فایل وجود دارد تا به آسانی بتوانید از این کیت اسکریپت افترافکت استفاده کنید. لازم به ذکر است موزیک استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.

دقت کنید که برای کسب نتیجه با کیفیت بالا، پیشنهاد میشود که از تصویر با رزولوشن بین ۱۵۰۰ پیکسل تا ۳۵۰۰ پیکسل استفاده کنید. برای داشتن عملکرد بهینه سیستم برای سایز HD بهتر است پردازنده Core i5 با ۱۲ گیگابایت رم یا بیشتر داشته باشید و برای سایز ۴K بهتر است پردازنده Core i7 با حداقل رم ۱۶ گیگابایت (ترجیحا ۳۲ گیگابایت) را داشته باشید.

اسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kitاسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kitاسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kitاسکریپت افترافکت Watercolor Motion Kit


شما همچنین می‌توانید با استفاده از اکشن فتوشاپ آبرنگ از تصاویر خود، آثار هنری حرفه‌ای آبرنگ بسازید! برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

اکشن فتوشاپ آبرنگ


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید ، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.