مغزابزار > ابزار طراحی > گرافیک > مجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمی
گرافیک

مجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمی

مجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمی

مجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمی

  • حجم فایل: ۶۰.۸ مگابایت
  • فایل‌های موجود: ۱xATN و ۱۴xJPG (تکسچر)
  • نسخه فتوشاپ: CS5 و یا بالاتر
  • راهنمای استفاده: فایل text به زبان انگلیسی

با استفاده از مجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمی می‌توانید با یکی از ۱۰ اکشن موجود، افکت عکس قدیمی به ظاهر اصیلی را خیلی سریع و راحت روی تصویر خود ایجاد کنید.

این مجموعه اکشن به شما اجازه می دهد تا افکت وینتج زمان قدیم را به عکس ها و تصاویر خود اعمال کنید. از افکت دورنگ قرمز قهوه‌ای کهنه غرب وحشی تا افکت های سیاه سفید رترُو و باحال دهه شصت، در این مجموعه اکشنی وجود دارد که با آن می‌توانید تاثیری که می خواهید را ایجاد کنید. با یک کلیک هر ۱۰ اکشن فتوشاپ اجرا می شود که به شما امکان می دهد تمام گزینه های خود را در یک زمان مشاهده کنید و یکی از مواردی که بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید.

اکشن ها از smart filters استفاده می‌کنند و غیرتخریبگر هستند، بنابراین تصویر اصلی شما بدون خدشه و تغییر باقی می‌ماند. می توانید از قدرت Camera Raw استفاده کنید (حتی برای فایل های psd و jpeg) و بعد از اعمال اکشن، روی لایه فیلتر Camera Raw کلیک کنید و با تغییر در تنظیمات آن، به اثری کاملا مطابق با خواسته خود دست یابید.

این مجموعه ۱۴ تکسچر ضروری و با رزولوشن بالا دارد که می‌توانید از آنها برای نهایی کردن ظاهر قدیمی اثر خود استفاده کنید.

مجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمیمجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمیمجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمیمجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمیمجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمیمجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمیمجموعه اکشن فتوشاپ افکت عکس قدیمی


راهنمای کلی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ

اکشن های فتوشاپ چه هستند و چگونه ایجاد می‌شوند
آموزش روش نصب اکشن ادوبی فتوشاپ
چطور با اکشن‌های سفارشی آماده ، جریان کاری خود را در ادوبی فتوشاپ سریع کنید
آموزش ویدیویی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ به زبان فارسی