خانه » ابزار طراحی » گرافیک » اکشن فتوشاپ ایجاد افکت بارش برف
گرافیک

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت بارش برف

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت بارش برف

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت بارش برف

  • حجم فایل: ۳.۵۷ مگابایت
  • فرمت فایل: ATN , PAT
  • نسخه فتوشاپ: CS6 و یا بالاتر

با استفاده از اکشن فتوشاپ ایجاد افکت بارش برف می‌توانید به هر تصویری افکت برفی و زمستانی اعمال کنید. این افکت با ۳ اکشن برای اندازه های مختلف تصویر است و به شما کمک می‌کند که براحتی به دیزاین خود حس کامل باد و برفی زمستان را بدهید. می‌توانید تنظیمات را تغییر دهید، لایه ها را تکثیر کنید و یا opacity را تغییر دهید تا ظاهر خاص خود را ایجاد کنید.

برای نصب پترن، فتوشاپ را باز کنید. در منوی edit به Presets و سپس به Preset manager بروید. از منوی کشویی Patterns را انتخاب کرده و پترن موجود در فایل را لود کنید.

برای نصب اکشن، فتوشاپ را باز کنید. در پنل اکشن روی آیکون بالا سمت راست کلیک کنید. از منوی کشویی Load Actions را انتخاب کرده و اکشن موجود در فایل را لود کنید.

برای استفاده از اکشن، تصویر خود را در فتوشاپ باز کنید و مطمئن شوید که لایه آن background تنظیم شده باشد، درغیر اینصورت در منوی layers به new و سپس Background from Layer را انتخاب کنید. در پنل اکشن، اکشن Snow Maker را باز کرده و یکی از ۳ اکشن موجود را برای اندازه تصویر کوچک، متوسط و یا بزرگ انتخاب کنید. روی دکمه play کلیک کنید تا اکشن اجرا شود.


راهنمای کلی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ

اکشن های فتوشاپ چه هستند و چگونه ایجاد می‌شوند
آموزش روش نصب اکشن ادوبی فتوشاپ
چطور با اکشن‌های سفارشی آماده ، جریان کاری خود را در ادوبی فتوشاپ سریع کنید
آموزش ویدیویی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ به زبان فارسی


دانلود رایگان