خانه » ابزار طراحی » پلاگین » اسکریپت افترافکت » اسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animator
اسکریپت افترافکت

اسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animator

اسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animator

اسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animator

  • حجم فایل: ۳۱۱ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

اسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animator ابزاری است که به شما اجازه میدهد تا تصاویر ساده را با چند کلیک انیمیشن کنید و به آنها حیات ببخشید. تمام کاری که باید بکنید این است که یک ماسک سریع روی پس‌زمینه بکشید و یک پریست را انتخاب کنید. سه ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی بطور کاملا گویا نحوه کار با این اسکریپت را به شما نشان میدهد.

کنترل‌های موجود در این اسکریپت کاملا توصیف‌کننده کارکرد آنها هستند و برای کار با اسکریپت به یادگیری ابزار پیشرفته‌ای نیاز ندارید و خیلی ساده میتوانید از آن استفاده کنید. یک قالب افترافکت نیز همراه با این اسکریپت در فایل قرار دارد. تمامی پریست‌های انیمیشن این اسکریپت قابل لوپ هستند. بدین ترتیب میتوانید با آن سینماگراف (GIF) بسازید و در وبسایت خود قرار دهید. میتوانید به دوربین عمق میدان اضافه کنید و نوشته و ذرات خود را قرار دهید.

اسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animatorاسکریپت افترافکت متحرک‌سازی تصویر Simple Photo Animator

این اسکریپت برای عکس‌هایی خوب جواب میدهد که در آن سوژه زمینه را نمی‌پوشاند. در صورتی که در صحنه آبجکت یا سوژه داشته باشید، باید از ابزاری استفاده کنید که در آن بتوانید برای آبجکت موجود هم ماسک بکشید. در اینصورت این کار را باید با پروژه افترافکت Photo Animator انجام دهید. اسکریپت افترافکت Simple Photo Animator فقط برای انیمیشن تصاویر ساده طراحی شده است. با این اسکریپت در واقع میتوانید روی تصاویر ساده در چند ثانیه نتیجه فوق‌العاده‌ای بدست بیاورید و تا رزولوشن Full HD رندر بگیرید.


برچسب ها

دیدگاه خود را مطرح کنید