مغزابزار > ابزار طراحی > پریست > مجموعه پریست افترافکت ذرات جادویی Particle Builder Magical Pack
پریست

مجموعه پریست افترافکت ذرات جادویی Particle Builder Magical Pack

پروژه افترافکت مجموعه اجزای سازنده افکت ذرات

  • حجم فایل: ۵۶.۴ مگابایت
  • نسخه پروژه:  v1.6
  • نسخه افترافکت: CC 2015 و بالاتر
  • پلاگین مورد نیاز: Trapcode Particular
  • راهنمای استفاده: PDF به زبان انگلیسی

مجموعه پریست افترافکت ذرات جادویی Particle Builder Magical Pack ابزار ضروری و لازم را برای ساخت افکت‌های جادویی در اختیار طراحان حرفه‌ای موشن‌گرافیک و جلوه‌های ویژه قرار میدهد. این اسکریپت یک سیستم تولید کننده ی ذرات یا همان پارتیکل دارد و میتوانید با استفاده از آن آتش، غبار، دود، شعله، و یا ذرات شیشه‌ای با سریعترین و آسان ترین روش ایجاد کنید. این افکت‌ها در ۸ دسته انتزاعی، جادویی، هندسی، خطی، آتش بازی، ذرات زمینه، شاک ویو و مراسم جوایز قرار گرفته‌اند. با این اسکریپت میتوانید به تصاویر ایستای خود حیات ببخشید و پکیج‌های تلویزیونی، سکانس های تیتراژ، انیمیشن لوگو یا اسلایدشوی عکس بسازید. این اسکریپت بروی تصاویر، نوشته‌ها، ویدیو و غیره قابل اجراست. در این فایل آموزش PDF و ویدیوی آموزشی صامت بصورت کامل برای راهنمایی شما در استفاده از سیستم سازنده‌ی ذرات قرار دارد. اجرای این پروژه افترافکت نیازمند داشتن پلاگین Trapcode Particular بروی نرم‌افزار افترافکت می باشد.

لازم بذکر است که برای استفاده از این پروژه افترافکت به نصب نرم‌افزار Motion Factory دارید. این نرم‌افزار را میتوانید از طریق لینک‌های دانلود پایین این پست دانلود کنید.

دانلود نرم افزار Motion Factory :

دانلود رایگان نسخه ویندوز دانلود رایگان نسخه مک


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 
دانلود رایگان  

دیدگاه ها