مغزابزار > ابزار طراحی > پلاگین > پلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیده و موشن دیزاین
پلاگین

پلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیده و موشن دیزاین

پلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیده و موشن دیزاین

  • حجم فایل: ۱.۲۶ گیگابایت
  • نسخه سینما فوردی: Cinema 4D R14+
  • قابلیت بروزرسانی: دارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزش نصب و ۱۳ ویدیوی آموزشی مقدماتی و پیشرفته پلاگین Transform

با استفاده از پلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیده و موشن دیزاین از شرکت Greyscalegorilla قادر خواهید بود انیمیشن های پیچیده را براحتی با تکنیک های رویه ای و بدون کی فریم انجام دهید. خیلی ساده می‌توانید یک آبجکت را پیوسته و روان به آبجکتی دیگر تبدیل کنید. می‌توانید تکنیک های مختلف را با هم ترکیب و منطبق کنید تا موشن دیزاین با ظاهری کاملا اصیل داشته باشید. می‌توانید از پریست ها و پیش تنظیمات داخلی پلاگین سینما فوردی Transform استفاده کنید و یا از سیستم انیمیشن سفارشی استفاده کنید و کنترل بیشتری بروی موشن دیزاین خود داشته باشید. هر آبجکتی را در سینما فوردی می‌توانید انیمیشن کنید و به آبجکتی دیگر تبدیل کنید.

با استفاده از Transform می‌توانید انمیشن های پیچیده خارق العاده ای را تنها در چند ثانیه خلق کنید! این پلاگین بروی متن و نوشته، لوگو، مدل و کلون ها کار می‌کند. جریان کار این پلاگین غیرتخریبگر است. می‌توانید از بین بیش از ۶۵ پیش تنظیمات و پریست های انیمیشن موجود انتخاب کنید. ضمنا چندین ویدیوی آموزشی با جزئیات شما را در استفاده از این پلاگین کمک می‌کنند.

پلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیدهپلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیدهپلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیدهپلاگین سینما فوردی Transform برای ساخت انیمیشن پیچیده


نمونه ویدیوی استفاده از پلاگین Transform

 


ویژگی‌های جدید نسخه ۱.۲ پلاگین Transform

 


دانلود رایگان