خانه » ابزار طراحی » پلاگین » پلاگین بلندر Geo-Scatter
پلاگین پلاگین بلندر

پلاگین بلندر Geo-Scatter

پلاگین بلندر Geo-Scatter ابزار پراکندگی آبجکت در صحنه برای طراحی و ساخت محیط با پیچیدگی بالا می باشد.


مشخصات فایل:

  • حجم فایل: ۷۶.۲ مگابایت
  • نسخه پلاگین: v5.4.2
  • نسخه بلندر: ۴ و بالاتر
  • سیستم عامل: ویندوز

پلاگین بلندر Geo-Scatter

با پلاگین Geo-Scatter میتوانید گیاهان و علف ها را روی سطوح پخش کنید و محیط با چندین سطوح مختلف خلق کنید. این پلاگین دارای پریست هایی برای توزیع آبجکت می باشد تا فرآیند جریان کار شما را سریعتر کند.

قابلیت های پلاگین بلندر Geo-Scatter

مجموعه ای فوق العاده از قابلیت ها در این پلاگین قدرتمند وجود دارد که برای توزیع اشیا روی سطوح در اختیار شما گرفته است و استفاده از آنها بسیار آسان است.

بازدهی بالا

بعنوان یکی از قوی ترین سیستم های Scatter برای بلندر، این پلاگین با سیستمی موثر و ثابت شده توسعه داده شده است. فقط لازم است آبجکت هایی که میخواهید را انتخاب کنید، پریست مورد نظر را برای توزیع انتخاب کنید و روی Scatter کلیک کنید.

قابلیت ID Maps
این امکان، راه مفیدی برای کنترل چندین Scatter بصورت همزمان از یک لایه می باشد. این قابلیت در بخش الگوی تکسچر Texture Pattern ایجاد شده است.

امکان ویرایش
همینطور این امکان را دارید که بصورت دستی توزیع آبجکت در صحنه را کنترل کنید و یا آبجکت را مستقیما در صحنه بکشید. این کار مثل نقاشی روی صفحه است و میتوانید از چندین براش مختلف برای اینکار استفاده کنید و آبجکت را اضافه کنید، تغییر دهید یا حذف کنید.

تعامل
قابلیت های زیادی در Geo-Scatter قرار داده شده تا بتوانید تعامل با آبجکت های منتخب خود را فعال کنید و برخورد بین آبجکت ها و کاراکترها را شبیه سازی کنید.

ایجاد باد
با سیستم باد موجود در این پلاگین میتوانید گیاهان و علف ها را تکان دهید و واقعگرایی بیشتری به صحنه بدهید.

لازم بذکر است برای قرار دادن گیاهان و درختان پیش نمایش این محصول، میتوانید از افزونه بلندر The Plant Library استفاده کنید.مطالب پیشنهادی:


برچسب ها

دیدگاه ها