خانه » ابزار طراحی » پلاگین » مجموعه پلاگین سینمافوردی GSG Plus HUB Plugins
پلاگین پلاگین سینمافوردی

مجموعه پلاگین سینمافوردی GSG Plus HUB Plugins

مجموعه پلاگین سینمافوردی GSG Plus HUB Plugins

مجموعه پلاگین سینمافوردی GSG Plus HUB Plugins

  • حجم فایل: ۲۲۳ مگابایت نسخه ۲۰۲۳ – ۳۰۱ مگابایت نسخه ۲۰۲۴
  • نسخه سینمافوردی: ۲۰۲۳, ۲۰۲۴
  • سیستم عامل: ویندوز

مجموعه پلاگین سینمافوردی GSG Plus HUB Plugins دارای ابزار حرفه ای مختلف برای ساخت موشن گرافیک و تسریع جریان کاری می باشد.

در این مجموعه ابزار قدرتمند، پلاگین HDRI Link برای تنظیم تصویر HDRI در صحنه، پلاگین Signal برای ساخت موشن گرافیک با بیت موزیک، پلاگین Light Kit Pro برای نورپردازی صحنه، پلاگین GorillaCam برای کنترل حرفه ای دوربین، پلاگین Top Coat برای ایجاد بازتاب نور واقعگرایانه، پلاگین Transform برای ساخت موشن گرافیک پیچیده، پلاگین Align Tools برای ترازبندی آبجکت های سه بعدی در صحنه و چندین پلاگین دیگر با سهولت ساخت موشن گرافیک در سینمافوردی قرار دارند.

پلاگین سینمافوردی Top Coat

پلاگین سینمافوردی Topcoat ابزار ایجاد بازتاب نور واقعگرایانه برای متریال آبجکت های سه بعدی در صحنه می باشد.

با این پلاگین میتوانید رندرهای واقعگرایانه ای بسازید. ۸ نوع بازتاب سفارشی مختلف قابل انتخاب می باشد و میتوانید سریعا ظاهری عالی برای متریال های کروم، خیس، کدر، مرطوب، مات، براق و…ایجاد کنید.

با این پلاگین میتوانید رنگ ماشین را بسیار واقعگرایانه بدست آورید و ظاهر متالیک حرفه ای درست کنید.

بیش از ۶۰ پریست آماده در این پلاگین قرار دارند که میتوانید با کمک آنها خیلی سریع رندر خود را تولید کنید.

پلاگین سینمافوردی Transform

پلاگین سینمافوردی Transform ابزار کنترل خودکار انیمیشن در صحنه می باشد و میتوانید بدون هیچ کی فریمی، ترانزیشن انیمیشن را ایجاد کنید. بیش از ۶۵ پریست انیمیشن در این مجموعه قرار دارد.

پلاگین سینمافوردی HDRI Link

پلاگین سینمافوردی HDRI Link ابزار انتخاب محیط برای صحنه سه بعدی است و با استفاده از آن میتوانید از انواع HDRI سریع انتخاب کنید.

این پلاگین بسیار کاربردی و مفید است و با کمک آن میتوانید در موتورهای رندر مختلف محیط های HDRI موجود را بصورت بصری یک به یک امتحان کنید تا بهترین و مناسب ترین محیط را برای صحنه سه بعدی انتخاب کنید.

پلاگین HDRI Link موتورهای رندر اکتان، ردشیفت، آرنولد، کرونا، V-Ray و بسیاری موارد دیگر را پشتیبانی می کند.

با کمک پلاگین سینما فوردی HDRI Link می توانید نورپردازی خود در موتورهای رندر خارج از نرم‌افزار سینمافوردی سریع و راحت انتخاب کنید و جریان کار نورپردازی صحنه را در رندر آرنولد، اکتان و موتورهای رندر حرفه‌ای دیگر سرعت دهید.

دیگر لازم نیست برای انتخاب بهترین HDRI برای صحنه خود زمان زیادی را صرف آزمون و خطا کنید، تنها کافیست محیط HDRI را به پلاگین HDRI Link وصل و لینک کنید و از میان تصاویر HDRI موجود در Plus Library که با پلاگین همراه است HDRI مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پلاگین سینمافوردی GorillaCam

پلاگین سینمافوردی GorillaCam ابزار ایجاد حرکت واقعگرایانه دوربین است و با آن میتوانید حرکت دوربین را شبیه دوربین واقعی کنید.

با این ابزار میتوانید یک حرکت هموار از دوربین همراه با تکان طبیعی ایجاد کنید. این پلاگین بسیار مفید دوربین شما را از حالت رباتیک و غیرطبیعی در می آورد و حس واقعی و باورپذیر به آن میدهد.

این ابزار با دوربین موجود و ایجاد شده از قبل هم عمل میکند و نیاز به استفاده از هیچ ریگ پیچیده ای برای این کار نیست.

میتوانید با استفاده از کنترل های پیشرفته در دسترس حالت های مختلفی از حرکت را ایجاد کنید و آنها را بصورت پریست ذخیره کنید.

پلاگین سینمافوردی Light Kit Pro

پلاگین سینمافوردی Light Kit Pro برای ایجاد نور استودیویی واقعگرایانه است و شامل ۱۲۰ پریست آماده و ریگ نور حرفه ای می باشد.

این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از سافت باکس ها Softbox ، نورهای اسپات Spotlight و نورهای حلقه ای بسیار واقعگرایانه صحنه و مدل خود را نورپردازی کنید.

رابط کاربری ساده ولی قدرتمند، امکان جابجایی و چرخش نورها، امکان تغییر رنگ و شدت نور، امکان ویرایش راحت رنگ و کیفیت سایه ها و امکان کنترل نور با استفاده از آبجکت چند نمونه از ویژگی های این پلاگین می باشد.

همینطور میتوانید طی کار با پلاگین بین موتورهای رندر مختلف استاندارد، آرنولد، اکتان و ردشیفت تعویض کنید.

پلاگین سینمافوردی HDRI Studio Rig

پلاگین سینمافوردی HDRI Studio Rig ابزار نورپردازی استودیویی و برای ساده کردن نورپردازی مبتنی بر تصویر است و با هر دو موتور رندر فیزیکی و استاندارد سازگار می باشد.

این ریگ نورپردازی به شما کمک می کند تا براحتی نور در صحنه ایجاد کنید و بسادگی بازتاب اضافه کنید.

بیش از ۷۰ تصویر سفارشی HDRI استودیویی و ریگ HDR سفارشی برای نورپردازی صحنه، انیمیشن و نمایش محصولات ساخته شده است.

این تصاویر HDR از استودیوهای حرفه ای که پرزنتنیشن محصولات سه بعدی تولید میکنند استخراج شده است. بنابراین با استفاده از این ابزار میتوانید رندرهایی حرفه ای خلق کنید.

در آموزش کار با پلاگین سینمافوردی HDRI Studio Rig، میتوانید نحوه استفاده از این ابزار حرفه‌ای نورپردازی در Cinema 4D را یاد بگیرید.

پلاگین سینمافوردی Align

با پلاگین سینمافوردی Align میتوانید آبجکت ها را به راحتی در سینمافوردی تعیین محل و توزیع کنید.

این ابزار همه آبجکت های انتخاب شده در صحنه با توجه به نقاط محوری آنها هم تراز می کند.

پلاگین سینمافوردی Drop Zone

با پلاگین سینمافوردی Drop Zone میتوانید سرعت جریان کاری خود در سینمافوردی را بالا ببرید و با قرار دادن پارامترهای مختلف سینمافوردی در یک ماژول، یک تگ سفارشی ایجاد کنید.

پلاگین سینمافوردی Signal

با پلاگین سینمافوردی Signal میتوانید خیلی ساده لوپ بسازید، افکت های استاپ موشن ایجاد کنید یا اینکه انیمیشن خود را با موزیک زمان بندی کنید.

پلاگین سینمافوردی Social Frame

پلاگین سینمافوردی Social Frame به شما کمک می کند تا همه نسبت ابعاد مختلف را برای یک رندر پیش نمایش کنید تا بتوانید قاب بندی خود را تنظیم کرده و برای همه حالت ها آماده کنید.


دانلود فایل - نسخه ۲۰۲۳ دانلود فایل - نسخه ۲۰۲۴


مطالب پیشنهادی:

دیدگاه ها