خانه » ابزار طراحی » پریست » اکشن فتوشاپ » سوپر باندل اکشن فتوشاپ زیبایی
اکشن فتوشاپ پریست

سوپر باندل اکشن فتوشاپ زیبایی

سوپر باندل اکشن فتوشاپ زیبایی

سوپر باندل اکشن فتوشاپ زیبایی

  • حجم فایل: ۲۷۰ کیلوبایت
  • فرمت فایل: ATN
  • نسخه فتوشاپ: CS2 و یا بالاتر
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی صامت و فایل pdf به زبان انگلیسی

سوپر باندل اکشن فتوشاپ زیبایی مجموعه ای از اکشن های حرفه ای رتوش پوست برای زیبایی و پرتره است که با هدف تامین نیاز عکاسان پرمشغله استودیو و استاک و همینطور عکاسان پرتره، مدرسه و خانواده طراحی شده است. از این مجموعه می‌توانید برای استفاده سریع و در عین حال حرفه ای خود در پروژه ها و سفارشات با تعداد بالا استفاده کنید و نتایج طبیعی و بسیار باکیفیت و حرفه ای تولید کنید.

این مجموعه شامل ۳ اکشن فتوشاپ عمومی نویز، وینیِت و روشن و تیره کردن، ۱۳ اکشن تصحیح رنگ، یک اکشن عالی برای برنزه کردن، اکشن سریع و فوق العاده مناسب عکاسان برای صاف کردن پس زمینه ها و کف کثیف، ۲ اکشن کاربردی برای بی نقص کردن پس زمینه، اکشن های قدرتمند برای صاف کردن و رتوش پوست، اکشن های فتوشاپ چشم برای داشتن چشم های سالم و براق، اکشن هایی برای جزئیات رتوش، کارهای ضروری روزانه مثل برداشتن مو، تاکید جزئیات، و اکشن های مخصوص چاپ و انتشار مثل اکشن های فلت کردن و تغییر اندازه برای آماده سازی سریعتر تیراژ بالا برای وب می‌باشد.

استفاده از سوپر باندل اکشن فتوشاپ زیبایی راحت است و در اجرای اکشن از ماسک لایه استفاده می‌کند. پس از اجرای اکشن، همه چیز لایه بندی شده و قابل ویرایش خواهد بود. ویدیوی آموزش استفاده از این اکشن را می‌توانید در پایین صفحه تماشا کنید.

سوپر باندل اکشن فتوشاپ زیباییسوپر باندل اکشن فتوشاپ زیبایی


ویدیوی آموزشی


راهنمای کلی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ

اکشن های فتوشاپ چه هستند و چگونه ایجاد می‌شوند
آموزش روش نصب اکشن ادوبی فتوشاپ
چطور با اکشن‌های سفارشی آماده ، جریان کاری خود را در ادوبی فتوشاپ سریع کنید
آموزش ویدیویی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ


دیدگاه خود را مطرح کنید