مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپ Website Laptop Presentation
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپ Website Laptop Presentation

پروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپ Website Laptop Presentation

  • حجم فایل: ۹۷۰ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CC 2014 و بالاتر
  • رزولوشن: ّFull HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: فایل PDF به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپ Website Laptop Presentation یک قالب آماده برای نمایش صفحه وب شما با ظاهری زیباست. در این پروژه افترافکت ۱۲ صحنه وجود دارد که هر کدام ۸ ثانیه زمان دارند، ۶۰ آیکون آماده برای استفاده در ویدیو در این مجموعه قرار دارند. میتوانید در مانیتور لپ تاپ تصویر یا ویدیوی خودتان را قرار دهید و در یک طراحی زیبا و مدرن وبسایت خود را ارائه دهید. هیچ پلاگینی برای کار با این پروژه افترافکت نیاز نیست و یک فایل PDF به زبان انگلیسی روش کار با این قالب را به شما نشان میدهد. لازم به ذکر است که موزیک و تصاویر استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل وجود ندارند.

پروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپپروژه افترافکت پرزنتیشن وبسایت روی لپ تاپ


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.