مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت مجموعه ابزار جامع ساخت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه ابزار جامع ساخت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن

پروژه افترافکت مجموعه ابزار جامع ساخت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن

  • حجم فایل: ۲.۹۸ گیگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: ۴K 4096×2304
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت مجموعه ابزار جامع ساخت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن برای تجهیزات مبتنی بر اندروید و iOS طراحی شده است و میتوانید با کمک آن برای اپ خود ویدیو بسازید. این مجموعه شامل ۱۱۵ ژست و حرکت دست روی تلفن و تبلت است. ۸۵ صحنه آماده با استایل‌های مختلف به همراه ۹۷ زمینه و ۷۴ المان طراحی مرتبط با اپلیکیشن است. این پروژه کاملا بصورت ماژولی ایجاد شده، یعنی اینکه میتوانید با قرار دادن ماژول‌های مختلف موجود در کنار هم، صحنه ویدیویی خود را بسازید. برای هر صحنه میتوانید مدت زمان مورد دلخواه خودتان را تعیین کنید. هر فوتیج پس زمینه ۲۰ ثانیه زمان دارد و هر فوتیج دارای سوژه ۱۶ ثانیه زمان دارد. استفاده از این قالب بسیار آسان است. با ۲ ساعت ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی بطور کامل نحوه استفاده از این پروژه را یاد بگیرید. برای استفاده از این قالب به هیچ پلاگینی احتیاج ندارید. برای خروجی نهایی با سایز Full HD و HD کامپوزیشن آماده در این پروژه وجود دارد. لازم به ذکر است که موزیک های استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در این فایل وجود ندارند.

پروژه افترافکت مجموعه ابزار جامع ساخت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشنپروژه افترافکت مجموعه ابزار جامع ساخت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشنپروژه افترافکت مجموعه ابزار جامع ساخت تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.