خانه » ابزار طراحی » موزیک زمینه » موزیک زمینه تکنولوژی Tech
موزیک زمینه موزیک زمینه الکترونیک موزیک زمینه محیطی

موزیک زمینه تکنولوژی Tech

موزیک زمینه تکنولوژی Tech

  • حجم فایل: ۷ مگابایت
  • فرمت صوتی: mp3
  • بیت ریت: ۳۲۰kbps
  • سپمل ریت: Stereo 16-Bit , 44.1 kHz

موزیک زمینه تکنولوژی Tech یک ترک بیکلام زیبا و اتمسفریک است که میتوانید از آن روی هر نوع پروژه ویدیویی اعم از تیزر صنعتی، فیلم و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید.


دیدگاه ها

  • سلام وقتتون بخیر
    عذر میخوان این فایل کپی رایت داره؟ منظورم اینه که میشه روی محصولات در خارج از کشور به صورت تجاری یا غیره استفاده کرد؟ من خارج از ایران دانشجوهستم و میخوام از این آهنگ رو یکی از پروژه هام استفاده کنم. اینجاهم روی کپی رایت خیلی حساس هستن. ممنون میشم بگین میتونم استفاده کنم یا نه؟ و اگر نیاز به خرید کپی رایت هست، ممنون میشم بهم بگین به چه صورتی.

    • سلام. وقت بخیر. موزیک های سایت لایسنس Royalty-Free دارن و کپی رایت شده نیستن و میتونید در هر پروژه ای از اونها استفاده کنید. اما هیچکدام از موزیک های سایت مغزابزار دارای لایسنس نیستن. و بعضی موزیک های زمینه موجود در سایت توسط خود مولف موزیک در یوتیوب ثبت شدن و ممکنه برای استفاده از درصد کمی از موزیک های زمینه، در یوتیوب از شما لایسنس بخواد. برای اکثر موزیک ها اینطور نیست. بستگی داره در یوتیوب ثبت شده باشه یا نه. تقریبا نصف موزیک های آدیوجانگل در یوتیوب ثبت شدن و در صورتیکه در یوتیوب همراه با ویدیویی آپلود بشن به شما اخطار میده که نمیتونید از اون ویدیو درآمد کسب کنید مگر اینکه لایسنس موزیک رو از آدیوجانگل خریده باشید و با انجام Dispute در یوتیوب بتونید مورد رو برطرف کنید. اما نصف دیگه از موزیک ها در یوتیوب ثبت نشدن و در صورت آپلود همراه با ویدیو در یوتیوب مشکلی پیش نمیاد. برای اینکه چک کنید که هر موزیک در یوتیوب ثبت شده یا نه بایستی به صفحه ی محصول اون موزیک در وبسایت audiojungle برید و در سمت راست و در مشخصات محصول ببینید که آیا برای بخش Youtube ID Resgiter عبارت Yes نوشته شده یا نه. اما در صورتی هم که یوتیوب Dispute کنه ، میتونید به اون شرکت خارجی بگید که لایسنس همین موزیک رو از سایت AudioJungle بخره.