خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپ
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپ

پروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپ

  • حجم فایل: ۷۷۵ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CC و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: PDF و ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

این یک پروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپ است که میتوانید با آن کسب و کار خود را به مشتریان و شرکای بالقوه معرفی کنید. کنترل‌های بسیار ساده‌ای برای تغییر جدول، دیاگرام و گرافیک‌های انیمیشن شده بدون داشتن دانش خاصی در افترافکت امکانپذیر است. با این نوع ارائه میتوانید مخاطب خود را بشدت تحت تاثیر قرار دهید. این قابلیت را دارید که رنگ تم را تغییر دهید و مدت زمان هر بخش را بسته به نیاز خود تنظیم کنید.

با این پروژه افترافکت میتوانید داستان موفقیت یک استارتاپ، ایده اصلی، ماموریت و هدف آنرا تعریف کنید. میتوانید مدل کسب و کار خود را به تصویر بکشید و اهداف برنامه بازاریابی خود را مشخص کنید. از این پروژه افترافکت نه تنها برای ارتقای کسب و کار، بلکه میتوان از آن برای بازاریابی اینترنت، گزارش استاندارد و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. فقط لازم است خطوط متنی را ویرایش کنید، داده‌های خود را وارد کنید، لوگوی خود را اضافه کنید و ویدیوی نهایی را رندر بگیرید.

این مجموعه شامل ۲۳ آیکون و ۲۴ اسلاید انیمیت شده است. هیچ پلاگینی برای استفاده از این پروژه افترافکت نیاز نیست. بالغ بر ۵۰ دقیقه ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی نحوه ی کار با این قالب را به تفصیل به شما نشان میدهد. لازم به ذکر است موزیک استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.

قالب افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپپروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپپروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپپروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپپروژه افترافکت پرزنتیشن اینفوگرافیک برای استارتاپ


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.