خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت افتتاحیه جستجو در وب Search Through The Web
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت افتتاحیه جستجو در وب Search Through The Web

پروژه افترافکت افتتاحیه جستجو در وب Search Through The Web

  • حجم فایل: ۵۰۲ کیلوبایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ندارد

پروژه افترافکت افتتاحیه جستجو در وب Search Through The Web یک قالب ویدیویی آماده با استایل های تک و تکنولوژی پیشرفته است. ۶ محل جایگذاری برای تصویر یا ویدیو و ۸ محل جایگذاری برای متن قابل ویرایش در این پروژه وجود دارند. میتوانید با یک کنترلر رنگ کامل، رنگ آنرا بر اساس برند خود تنظیم کنید. میتوانید آنرا بعنوان افتتاحیه یا اینترو استفاده کنید. با این طراحی زیبا میتوانید مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهید. برای استفاده از این پروژه به هیچ پلاگینی نیاز نیست. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی نحوه سفارشی‌سازی این قالب افترافکت را به شما نشان میدهد. لازم به ذکر است که موزیک‌ استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل وجود ندارد.


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 

دیدگاه ها

        • سلام. فایل بروزرسانی شد. خود فایل مشکلی نداشت. شما اگر همون فایلی که دانلود کردید رو در افترافکت با رفتن به منوی File و انتخاب Open باز کنید، میبینید که بدون مشکل باز میشه. اما وقتی مستقیما روی فایل پروژه کلیک دوبل میکنید میگه که فایل وجود ندارد. این به یک دلیل اتفاق افتاده و اون هم اینکه در مسیر فایل افترافکت نباید فولدری وجود داشته باشه که در اسمش دو تا فاصله خالی هست. اگر نگاه کنید برای فولدر Project File ، بین دو تا کلمه دو تا فاصله هست و این بر خلاف قوانین نامگذاری در افترافکت هست. بهمین علت مشکل پیش آمده. این مشکل در فایل جدید تصحیح شده، خواهشمندم دانلود بفرمایید.