خانه » دوره آموزشی » دوره آموزشی پیشرفته طراحی سه بعدی با سینمافوردی و اکتان رندر به زبان فارسی
آموزش سه بعدی آموزش سینمافوردی دوره آموزشی

دوره آموزشی پیشرفته طراحی سه بعدی با سینمافوردی و اکتان رندر به زبان فارسی

دوره آموزشی پیشرفته طراحی سه بعدی با سینمافوردی و اکتان رندر

  • حجم فایل: ۱.۱۶ گیگابایت
  • زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۱ دقیقه
  • سطح آموزش: پیشرفته
  • زبان آموزش: فارسی
  • فایل‌های تمرینی: دارد

در دوره آموزشی پیشرفته طراحی سه بعدی با سینمافوردی و اکتان رندر یک صحنه علمی تخیلی هنری می سازیم و به تکنیک های حرفه ای برای تولید رندر سه بعدی می پردازیم. برای دنبال کردن این دوره لازم نیست مدلساز و طراح حرفه ای باشید. ما به شما نکات و ترفندهایی را آموزش می دهیم که بتوانید در زمانی کم، یک کار هنری سه بعدی حرفه ای بسازید. بعد از این دوره مهارت های خودتان را در کار با سینمافوردی افزایش میدهید و جریان کاری ساخت رندر سه بعدی را در سینمافوردی و اکتان رندر یاد میگیرید.

در این آموزش بصورت قدم به قدم مراحل مختلف را ارائه میکنیم تا بتوانید همراه با آموزش پیش بروید، یاد میگیرید که چطور از مدل های سه بعدی در Cinema 4D و Octane Render استفاده کنید. همینطور منابع زیادی را معرفی میکنیم تا ابزار طراحی با کیفیت دانلود کنید. نحوه ایجاد کامپوزیشن رو بررسی میکنیم. در سینمافوردی ستون مدلسازی می کنیم و از نرم افزار Daz Studio مدل دست استخراج میکنیم تا از آن در صحنه استفاده کنیم.

بطور مفصل در سینمافوردی اسکالپت انجام میدهیم. سپس در اکتان رندر به نورپردازی حجمی می پردازیم ، برای اجزای صحنه متریال ایجاد میکنیم و رندر میگیریم. در نهایت کار پست پروداکشن روی خروجی نهایی را در افترافکت انجام میدهیم.

در آخر هم میبینید که چطور میتوانید برای صحنه سه بعدی برف و غبار ایجاد کنید. در این دوره علاوه بر ویدیوهای آموزشی قسمت های مختلف، به همه ی فایل های پروژه مورد استفاده در این آموزش هم دسترسی خواهید داشت. این دوره آموزشی در ۱۱ ویدیوی آموزشی همراه با فایل تمرینی پروژه ارائه می شود.


مطالب پیشنهادی:


دیدگاه ها