خانه » آموزش‌ » آموزش موشن گرافیک » آموزش ویدیویی روش استفاده از پلاگین افترافکت Saber
آموزش افترافکت آموزش موشن گرافیک

آموزش ویدیویی روش استفاده از پلاگین افترافکت Saber

آموزش ویدیویی روش استفاده از پلاگین افترافکت Saber

سطح آموزش: پیشرفته

در آموزش ویدیویی روش استفاده از پلاگین افترافکت Saber به تکنیک های مختلف و حالت های ممکن کار با این پلاگین میپردازیم و مثال های متنوعی رو در رابطه با کاربرد بسیار مفید اون بررسی میکنیم. یاد میگیرید چطور در نرم‌افزار افترافکت پرتو انرژی، saber نوری (مشابه شمشیر نوری در جنگ ستارگان)، لیزر، پرتال، نورهای نئونی، الکتریسیته ، مه و بسیاری موارد از این قبیل را ایجاد کنید.

دیدگاه ها

 • سلام
  خرید اشتراکتون دقیقا شامل چی میشه؟
  آموزش هایی میدید که برای کاربرای مهمان قابل مشاهده نیست؟ یا فقط فایل هایی که برای دانلود میزارید دیگه نیازی به پرداخت نداره؟
  راستی این سبک اموزشم خیلی دیر به دیر میگیرد درکل خیلی خوبه خودم با همین آموزش سیبر توی آپارات جذبتون شدم اگه ممکنه به همین روال بازم آموزش بزارید مت پینتینگم اگه توضیح بدین که خیلی خوب میشه بخصوص وقتی دوربین درحال تکون خوردنه
  در هر صورت براتون آرزو موفقیت بیشتر دارم

  • سلام
   با خرید اشتراک ویژه فایل‌هایی که برای دانلود میزاریم نیاز به پرداخت نداره و میتونید بدون محدودیت در زمان اشتراک هر کدوم رو خواستید دانلود کنید. البته در صورتی که آموزش غیررایگان در سایت قرار داده بشود، تخفیف ویژه برای کسانی که اشتراک ویژه خریدند خواهیم داشت.
   برای اطلاعات بیشتر در مورد اشتراک ویژه به این لینک مراجعه کنید.
   در حال تهیه ویدیوهای آموزشی هستیم و بزودی آموزش‌های بیشتری در سایت قرار میگیره. مت پینتینگ هم از مواردی هست که در نظر داریم براش آموزش تولید کنیم.
   خیلی ممنون از نظر شما. موفق باشید.