خانه » وبلاگ » رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های گرافیک کامپیوتری جهان Rookies 2017
وبلاگ

رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های گرافیک کامپیوتری جهان Rookies 2017


رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های گرافیک کامپیوتری جهان Rookies 2017

سازمان جوایز بین‌المللی دانشجویان رتبه‌بندی خود را مبنی بر بهترین دانشگاه‌های گرافیک کامپیوتری در سال ۲۰۱۷ بر اساس عملکرد آنها برای ۶۰۰ دانشگاه در ۸۰ کشور دنیا اعلام کرد. این سازمان در سال ۲۰۰۹ تاسیس شده و یکی از بزرگترین، جامع‌ترین و معتبرترین جوایز گرافیک کامپیوتری برای هنرمندان جوان بشمار میرود.

در این رتبه بندی، دانشگاه Gnomon از آمریکا رتبه اول را در دسته انیمیشن و دانشگاه Filmakademie Baden-Württemberg رتبه اول در دسته جلوه‌های ویژه را بدست آورد. دانشگاه Gnomon در زمینه‌های جلوه‌های ویژه و همینطور توسعه بازی سوم شد و در زمینه تصویرسازی در رتبه هشتم قرار گرفت. در ویدیوی بالا میتوانید شوریل نمونه‌ کارهای دانشجویان Gnomon را تماشا کنید.

دانشگاه Howest بلژیک رده اول در توسعه بازی را بدست آورد. دانشگاه هنر و طراحی Savannah در موشن گرافیک اول شد و همینطور دانشگاه‌ CDW Studios از استرالیا در صدر دسته‌ی تصویرسازی قرار گرفت.

این جوایز در دسته‌های دیگر همچون طراحی و توسعه بازی، موشن گرافیک، و تصویرسازی دیجیتال نیز اهدا شد. در سال ۲۰۱۷، بالغ بر ۲۷۰۰ دانشجوی گرافیک کامپیوتری از سراسر دنیا در ۱۲ دسته مختلف شرکت داشتند.

در این رتبه‌بندی پتانسیل هر دانشگاه برای ورود دانشجویان به بازار کار دقیقا بررسی شده است و مدارس بر اساس کیفیت، عملکرد و خلاقیت رده‌بندی شده‌اند.

میتوانید لیست کامل برندگان را در این لینک بخوانید. لازم است روی هر دسته کلیک کنید تا برندگان مربوط به آن نمایش داده شوند. در صورت تمایل میتوانید ایمیل خود را در آن ثبت کنید تا گزارش کامل آن برای شما ارسال شود.

دیدگاه خود را مطرح کنید