خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت مجموعه ابزار ریگ انیمیشن کاراکتر Rigman
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ریگ انیمیشن کاراکتر Rigman

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ریگ انیمیشن کاراکتر Rigman

  • حجم فایل: ۸۱.۶ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS6 و بالاتر
  • رزولوشن: قابل تغییر اندازه
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: فایل pdf بهمراه لینک ویدیوهای آموزشی

پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر Rigman یک کیت انیمیشن آماده است که میتوانید با کمک آن تیزرهای ویدیویی زیبا و جذابی برای معرفی وبسایت یا شرکت و کسب و کار خود بسازید. این پروژه شامل ۳۵ قالب صحنه با انیمیشن جذاب مبتنی بر ۱۲ اصل انیمیشن دیسنی است. میتوانید انیمیشن‌ها را با هم ترکیب کنید و به آسانی رنگ، مو، شلوار، کفش و موارد دیگر را تغییر دهید. تقریبا تمام انیمیشن ها لوپ هستند بنابراین می‌توانید زمان پروژه را براحتی براساس نیاز خود سفارشی کنید.

با استفاده از این انیمیشن‌ها میتوانید ویدیوی تبلیغاتی، آموزشی، پرزنتیشن، معرفی و انواع مختلف تیزر را بسازید. داستان معرفی کسب و کار نیز در پروژه قرار گرفته است. ۱۰ مدل آماده کاراکتر در قالب وجود دارد، با این وجود می‌توانید کاراکتر دلخواه خود را بسازید. میتوانید انیمیشن ها و حالات مختلف Rigman را در زیر ببینید. لازم به ذکر است صداهای استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود دارد.


در صورتی که برای ساخت تیزر تبلیغاتی به قالب ویدیویی مشابه نیاز دارید، میتوانید پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر جورج را با کلیک روی تصویر زیر بررسی و تهیه کنید:


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 

دیدگاه ها