خانه » وبلاگ » پشت صحنه فیلمبرداری فوتیج خون در استودیوی Rampant
وبلاگ

پشت صحنه فیلمبرداری فوتیج خون در استودیوی Rampant

پشت صحنه فیلمبرداری فوتیج خون در استودیوی Rampant

پشت صحنه فیلمبرداری فوتیج خون در استودیوی Rampant

شرکت Rampant یکی از معتبرترین تولیدکنندگان فوتیج، افکت و استایل ویدیویی آماده برای صنعت جلوه های ویژه و موشن گرافیک است. محصولات وبسایت Rampant کیفیت بسیار بالایی دارند و بزرگترین استودیوهای فیلمسازی جهان از محصولات این شرکت در آثار خود استفاده میکنند.

شان مولن و استفانی مولن زوج موسسین خلاق این شرکت هستند و با هم این محصولات را تولید میکنند. شوخی همیشگی بین آنها در مورد رویکردشان در انتخاب نرم افزار تدوین ویدیو است. شان از نرم افزار پریمیر پرو برای تدوین استفاده میکند و همسرش استفانی با فاینال کات پرو تدوین میکند و این مساله یک جدل حرفه‌ای و در عین حال جالبی را بین آنها ایجاد کرده است.

در ویدیوهای زیر میتوانید پشت صحنه فیلمبرداری فوتیج خون در استودیوی Rampant را تماشا کنید و ببینید که مجموعه Rampant Blood Effects چطور تهیه شده‌ و کلیپ ها در چه شرایطی ضبط شده اند. این ویدیوها بصورت زنده در صفحه‌ی فیسبوک Rampant قرار گرفته بود تا همه دنبال‌کنندگان آنها نظاره‌گر کار حرفه‌ای Rampant در راستای تولید این فوتیج‌ها باشند.

میبینید که چطور با استفاده از مانکن، چکه خون روی بدن یا با استفاده از پارچه، چکه ی خون روی لباس را شبیه سازی و فیلمبرداری میکنند. برای ضبط این فوتیج‌ها از دوربین RED Epic استفاده شده که یکی از قدرتمندترین دوربین‌های موجود در صنعت فیلم محسوب می شود و تا سایز ۴K و ۵K میتوان از آن خروجی گرفت.

شایان ذکر است که در این ویدیوها، شان و استفانی همچنان به کل کل خود در ارتباط با پریمیر پرو و فاینال کات ادامه میدهند.

 

 
 
 

دیدگاه خود را مطرح کنید