خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت Quadcopter Phantom با آموزش فارسی
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت Quadcopter Phantom با آموزش فارسی

پروژه افترافکت Quadcopter Phantom با آموزش فارسی

  • حجم فایل: ۷۶۵ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان فارسی

پروژه افترافکت Quadcopter Phantom با آموزش فارسی یک پروژه آماده افتتاحیه با مدل جدید کوادکوپتر Phantom است. در این قالب افترافکت میتوانید بسادگی تصویر زمینه و لوگو یا نماد خود را جایگزین کنید. هیچ پلاگینی خارج از نرم‌افزار افترافکت برای اجرای این پروژه نیاز نیست. این پروژه دو نسخه مختلف ۴۰ ثانیه و ۱۵ ثانیه دارد. مجموعا ۵ پروژه افترافکت مختلف در این فایل وجود دارد که ۴ پروژه افترافکت با تصاویر زمینه مختلف همچون طبیعت، شهر، دشت و کوه ایجاد شده‌اند و یک پروژه برای تصویر زمینه سفارشی شما قرار داده شده است. لازم است تصویر زمینه رزولوشن ۳۵۰۰ در ۲۰۰۰ پیکسل یا بیشتر داشته باشد. میتوانید رنگ نوارهای روی فانتوم را تغییر دهید. میتوانید بروی بدنه ی کوادکوپتر یا روی لنز دوربین آن لوگو یا نوشته خود را بسادگی قرار دهید. یک ویدیوی آموزشی به زبان فارسی برای راهنمایی شما در ویرایش این پروژه در فایل قرار داده شده است. لازم به ذکر است که افکت صدا نیز همراه با این فایل موجود است. موزیک زمینه در ویدیوی پیش‌نمایش را میتوانید از طریق لینک زیر دانلود کنید:

دانلود موزیک Beautiful Day

پروژه افترافکت Quadcopter Phantomپروژه افترافکت Quadcopter Phantomپروژه افترافکت Quadcopter Phantomپروژه افترافکت Quadcopter Phantomپروژه افترافکت Quadcopter Phantomپروژه افترافکت Quadcopter Phantomپروژه افترافکت Quadcopter Phantomپروژه افترافکت Quadcopter Phantom


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 
برچسب ها