مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Land
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Land

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Land

  • حجم فایل: ۲.۰۳ گیگابایت
  • نسخه پروژه: v3.6.3
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Land یک پروژه آماده برای تولید ویدیوی تبلیغاتی است تا با کمک آن برای وبسایت یا شرکت خود تیزر بسازید. با ساخت این ویدیو و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی، بهبود چشمگیری را برای کسب و کار خود کسب خواهید کرد. این مجموعه بقدری جامع و حرفه‌ای ایجاد شده تا با چیدمان اجزا و عناصر مختلف، داستان‌های بسیاری بسازید. ۵۰۰ المان مختلف در این مجموعه هست. در این پروژه افترافکت آیکون‌های انیمیشن شده، پس زمینه، دیاگرام اینفوگرافیک، نمایش لوگو، تایپوگرافی، ترانزیشن و بسیاری اجزای دیگر وجود دارند تا شما به همه ابزار مورد نیاز برای ساخت تیزر تبلیغاتی دسترسی داشته باشید. با وجود انواع حالات صورت و اجزای آن، لباس‌ها، لوازم جانبی و بسیاری موارد دیگر میتوانید بینهایت کاراکتر ایجاد کنید و انیمیشن حالات مختلف از آنها را سریعا در کامپوزیشن خود قرار دهید. برای استفاده از این مجموعه به هیچ پلاگینی نیاز ندارید. علاوه بر کتابخانه‌ی المان‌های موشن گرافیک این مجموعه در یک فایل افترافکت، سه داستان مختلف در سه فایل افترافکت مجزا هم در آن قرار دارند. این قالب خیلی مرتب ایجاد شده و استفاده از آن بسیار آسان است. خیلی ساده میتوانید نوشته‌ها و رنگ‌ها را تغییر دهید. یک سری ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی برای نشان دادن نحوه کار با این قالب در این فایل قرار دارند.

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Landپروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Landپروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Landپروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Landپروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Landپروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن کاراکتر Pixity Land


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.