خانه » ابزار طراحی » مدل سه بعدی » مجموعه مدل سه بعدی موزیک برای سینما فوردی
مدل سه بعدی

مجموعه مدل سه بعدی موزیک برای سینما فوردی

مجموعه مدل سه بعدی موزیک برای سینما فوردی شامل ۲۰ مدل 3D آماده با کیفیت عالی همراه با تکسچر در زمینه تجهیزات و ادوات موسیقی است.

مجموعه مدل سه بعدی موزیک برای سینما فوردی

  • حجم فایل: ۱۰۷ مگابایت
  • فرمت فایل: lib4d
  • نرم‌افزار سازگار: Cinema 4D نسخه R12 و بالاتر
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد

مجموعه مدل سه بعدی موزیک برای سینما فوردی شامل ۲۰ مدل ۳D آماده با کیفیت عالی همراه با تکسچر در زمینه تجهیزات و ادوات موسیقی است. این مجموعه شامل آمپلی فایر، نوار کاست، کلاه کاسکت گروه Daft Punk، پدال دیستورشن، کیت درام، دو گیتار الکتریک، پدال گیتار، پیک گیتار، کیبورد، میکروفون، استند میکروفون، نت موسیقی، پدال فاز، صفحه موسیقی، اسپیکر، طبل، ترومپت و دیگر موارد می باشد که میتوانید در تصاویر زیر پیش‌نمایش آنها را ببینید.
از این مجموعه نمیتوانید در پلاگین C4D Lite در افترافکت یا پلاگین Element 3D استفاده کنید. این مدل‌ها برای نرم افزار سینما فوردی ایجاد شده اند. یک فایل Text در این مجموعه موجود است که شما را در نصب آن راهنمایی می‌کند.
این مجموعه تنها در نرم افزار سینمافوردی C4D نسخه R12 و بالاتر کار می‌کند. یک فایل با فرمت .lib4d آماده شده است که می‌توانید با استفاده از آن، تمامی مدل ها را در مرورگر محتوای سینمافوردی خود لود کنید و براحتی در هر زمانی که می‌خواهید به آنها دسترسی داشته باشید.