مغزابزار > ابزار طراحی > مدل سه بعدی > مجموعه مدل سه بعدی صنعتی برای سینما فوردی
مدل سه بعدی

مجموعه مدل سه بعدی صنعتی برای سینما فوردی

مجموعه مدل سه بعدی صنعتی برای سینما فوردی

مجموعه مدل سه بعدی صنعتی برای سینما فوردی

  • حجم فایل: ۳۲۴ مگابایت
  • فرمت فایل: lib4d
  • نرم‌افزار سازگار: Cinema 4D نسخه R12 و بالاتر
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد

این یک مجموعه مدل سه بعدی صنعتی برای سینما فوردی است و شامل بیش از ۲۵ مدل ۳d با کیفیت فوق العاده از مدل‌های صنعتی می باشد. همینطور ۲ محیط سه‌بعدی، ۱۰ محیط HDRI، ۹ تکسچر فلز سینما فوردی و ۵۰ تصویر تکسچر صنعتی در این مجموعه قرار دارند. این مجموعه بسیار مفید است و به شما در ساخت تیزرهای صنعتی سه بعدی بسیار کمک میکند.
مدل‌ها با نرم افزار Cinema 4D R12 ساخته شده‌اند و شامل تکسچر هستند. خیلی از آبجکت‌ها مثل خرپاها شامل دو آپشن برای تکسچر می باشند. میتوانید برخی از پارامترهای تکسچر را بر اساس تنظیمات نوردهی خودتان تغییر دهید.
مدل‌های سه بعدی شامل مجرای هوا (همراه با کابل و میله)، حامل بار، اجزای سقف، فن، خرپا، زنجیر، بشکه نفت، شیر آلات، نورهای صنعتی، چرخ دنده و بسیاری موارد از این قبیل می باشند.
از این مجموعه نمیتوانید در پلاگین C4D Lite در افترافکت یا پلاگین Element 3D استفاده کنید. این مدل‌ها برای نرم افزار سینما فوردی ایجاد شده اند. یک فایل Text در این مجموعه موجود است که شما را در نصب آن راهنمایی می‌کند.

این مجموعه تنها در نرم افزار سینمافوردی C4D نسخه R12 و بالاتر کار می‌کند. یک فایل با فرمت .lib4d آماده شده است که می‌توانید با استفاده از آن، تمامی مدل ها را در مرورگر محتوای سینمافوردی خود لود کنید و براحتی در هر زمانی که می‌خواهید به آنها دسترسی داشته باشید.