خانه » ابزار طراحی » مدل سه بعدی » مجموعه مدل سه بعدی نمایشگاه و رویدادها برای سینما فوردی ۲
مدل سه بعدی

مجموعه مدل سه بعدی نمایشگاه و رویدادها برای سینما فوردی ۲

مجموعه مدل سه بعدی نمایشگاه و رویدادها برای سینما فوردی 2

مجموعه مدل سه بعدی نمایشگاه و رویدادها برای سینما فوردی ۲

  • حجم فایل: ۲۷۷ مگابایت
  • فرمت فایل: lib4d
  • نرم‌افزار سازگار: Cinema 4D نسخه R12 و بالاتر
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد

این یک مجموعه مدل سه بعدی نمایشگاه و رویدادها برای سینما فوردی است و شامل ۴۵ مدل ۳d حرفه ای از فضای خارجی مراسم و رخدادها است. این مجموعه دارای المان‌هایی برای کنسرت و کنفرانس نیز هست و شامل ۸ ریگ Xpresso برای سرعت بخشیدن به کار انیمیشن شما و کنترل بیشتر می‌باشد. در این مجموعه مدل سه‌بعدی نظیر انواع چادر، انواع سازه‌های هوای فشرده، تلویزیون دیواری، استند فروش هات داگ، کامیون غذا، اتوبوس نقل و انتقال بازدیدکنندگان، میز بنر، پرچم بنر، سازه موقت، سازه‌های قابل تورم، پنل LED و بسیاری موارد دیگر وجود دارد که میتوانید آنها را در تصاویر پیش‌نمایش زیر ببینید.
از این مجموعه نمیتوانید در پلاگین C4D Lite در افترافکت یا پلاگین Element 3D استفاده کنید. این مدل‌ها برای نرم افزار سینما فوردی ایجاد شده اند. یک فایل Text در این مجموعه موجود است که شما را در نصب آن راهنمایی می‌کند.

این مجموعه تنها در نرم افزار سینمافوردی C4D نسخه R12 و بالاتر کار می‌کند. یک فایل با فرمت .lib4d آماده شده است که می‌توانید با استفاده از آن، تمامی مدل ها را در مرورگر محتوای سینمافوردی خود لود کنید و براحتی در هر زمانی که می‌خواهید به آنها دسترسی داشته باشید.

 

روی تصویر زیر کلیک کنید تا مجموعه شماره ۱ مدل سه بعدی نمایشگاه و رویدادها را هم ببینید:

دیدگاه خود را مطرح کنید