مغزابزار > ابزار طراحی > سه بعدی > مدل سه بعدی > مجموعه مدل سه بعدی کره زمین برای سینما فوردی
مدل سه بعدی

مجموعه مدل سه بعدی کره زمین برای سینما فوردی

مجموعه مدل سه بعدی کره زمین برای سینما فوردی

مجموعه مدل سه بعدی کره زمین برای سینما فوردی

  • حجم فایل: ۱.۷ گیگابایت
  • فرمت فایل: lib4d
  • نرم‌افزار سازگار: Cinema 4D نسخه R12 و بالاتر
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد

این یک مجموعه مدل سه بعدی کره زمین برای سینما فوردی است و شامل بیش از ۵۰ مدل همراه با ۶ ریگ Xpresso براس ساخت انیمیشن است. مدل‌ها با پولی زیاد و سبک low poly از کره زمین در این مجموعه قرار دارند. زمین با استایل‌های مختلف هنری همراه با صحنه‌های آسمان، کهکشان راه شیری و سیستم خورشیدی در این مجموعه مدل سه بعدی قرار دارند. مدل سه بعدی اطلس سنگی زمین، مدل سه بعدی فضای شهری روی زمین، مدل سه بعدی دیجیتال زمین، مدل سه بعدی واقعگرایانه زمین، مدل سه بعدی ترافیک روی کره زمین و بسیاری موارد و استایل‌های مختلف دیگر در این مجموعه وجود دارند.
از این مجموعه نمیتوانید در پلاگین C4D Lite در افترافکت یا پلاگین Element 3D استفاده کنید. این مدل‌ها برای نرم افزار سینما فوردی ایجاد شده اند. یک فایل Text در این مجموعه موجود است که شما را در نصب آن راهنمایی می‌کند.

این مجموعه تنها در نرم افزار سینمافوردی C4D نسخه R12 و بالاتر کار می‌کند. یک فایل با فرمت .lib4d آماده شده است که می‌توانید با استفاده از آن، تمامی مدل ها را در مرورگر محتوای سینمافوردی خود لود کنید و براحتی در هر زمانی که می‌خواهید به آنها دسترسی داشته باشید.