خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت اسلایدشو با افکت پارالکس
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت اسلایدشو با افکت پارالکس

پروژه افترافکت اسلایدشو با افکت پارالکس

  • حجم فایل: ۸۵۸ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS6 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت اسلایدشو با افکت پارالکس یک پروژه آماده اسلایدشو است که به شما اجازه میدهد تا با تصاویر دو بعدی خود انیمیشن سه بعدی بسازید. قابل استفاده برای ویدیوی افتتاحیه، گالری تصاویر، پروموی تبلیغاتی، پرزنتیشن کسب و کار و بسیاری موارد دیگر است. کیفیت این پروژه خیلی بالاست و خیلی خوب دسته‌بندی شده و سفارشی‌سازی آن بسیار آسان است. این پروزه ساختاری مدولار دارد و بدین ترتیب میتوانید زمان ویدیو را خیلی ساده تغییر دهید. لازم است تنها تصویر یا ویدیوی خود را وارد کنید، نوشته را ویرایش کنید، صدا را اضافه کنید، و از نتیجه نهایی لذت ببرید.

۲۷ محل قرارگیری رسانه و ۲۹ محل قرارگیری نوشته در این پروژه قرار دارد. ۳۰ پریست رنگ آماده در این قالب در نظر گرفته شده و میتوانید خیلی ساده رنگ را بر اساس نیاز تغییر دهید یا ذرات پارتیکلی به صحنه اضافه کنید و موقعیت و اندازه و شفافیت آنرا تنظیم کنید. یک ویدیوی آموزشی برای راهنمایی شما در استفاده از این پروژه در فایل قرار دارد.

لازم به ذکر است که موزیک زمینه و تصاویر استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل دانلودی وجود ندارند. موزیک زمینه را میتوانید از طریق لینک زیر خریداری کنید:


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 

دیدگاه خود را مطرح کنید