مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه پریمیر > پروژه پریمیر مجموعه ۴۰۰ انیمیشن عناوین متنی Mogrt Titles
پروژه پریمیر

پروژه پریمیر مجموعه ۴۰۰ انیمیشن عناوین متنی Mogrt Titles

پروژه پریمیر مجموعه ۴۰۰ انیمیشن عناوین متنی Mogrt Titles

 • حجم فایل: ۳۵۱ مگابایت
 • نسخه پریمیر: CC 2017.2 و بالاتر
 • رزولوشن: Full HD 1920×1080
 • پلاگین مورد نیاز: ندارد
 • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه پریمیر مجموعه ۴۰۰ انیمیشن عناوین متنی Mogrt Titles یک جعبه ابزار کامل برای استفاده در پروژه های ویدیویی و تسریع جریان کاری است. در این پروژه فایل هایی با پسوند mogrt در فایل قرار دارند که فقط در پنل Essential Graphics نرم افزار پریمیر پرو قابل استفاده هستند. از این عناوین در نرم افزار افترافکت هم میتوانید استفاده کنید. علاوه بر خود متن، این امکان را دارید که رنگ متن و مدت زمان انیمیشن هر عنوان را تغییر دهید. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی هم در فایل قرار دارد که شما را در کار با این پروژه آماده پریمیر راهنمایی میکند. برای استفاده از این پروژه آماده پریمیر به هیچ پلاگینی نیاز نیست. لازم بذکر است که موزیک استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.


 

دیدگاه ها

    • این بخاطر این هست که شما روی خود نوشته انگلیسی میخواهید نوشته فارسی بنویسید. شما بایستی در یک سکانس خالی نوشته فارسی رو بنویسید و کپی کنید و در محل مورد نظر خودتون در پنل Essential Graphic پیست کنید. برای فارسی نویسی در پریمیر میتونید آموزش زیر رو ببینید:
     https://maghzabzar.ir/farsi-writing-in-aftereffects-premiere-without-script/

     • دقیقا همین کار رو انجام میدم…اول سکانس جدید فارسی متن خودم رو مینویسم بصورت درست و راست چین وقتی کپی میکنم وداخل پنل Essential Graphics پیست میکنم باز حروف فارسی رو جدا از هم میاره…لطفا کمک کنید

     • در نسخه ی حال حاضر (CC 2018) امکان فارسی نوشتن در پنل Essential Graphics مشکل دارد و حروف با جهت برعکس و جداگانه نوشته میشوند. سیستم فارسی نویسی با ابزار Title در خود پریمیر هم با سیستم فارسی نویسی در پنل Essential Graphics سازگاری ندارد. در حال حاضر تنها راه حل استفاده از اسکریپت فارسی نویسی برای افترافکت است. تنها مساله این است که این اسکریپت فقط در افترافکت اجرا میشود. منتها سیستم فارسی نویسی آن با پنل Essential Graphics سازگاری دارد. یعنی اگر شما بعد از اجرای اسکریپت، داخل باکس فارسی بنویسید، گزینه New Text را انتخاب کنید و Apply را بزنید. یک نوشته فارسی ایجاد میشود. بعد از اینکه نوشته ایجاد شد، میتوانید خود نوشته ایجاد شده در کامپوزیشن را کپی کنید و بجای نوشته ایجاد شده با پنل Essential Graphics پریمیر جایگزین کنید. به اینصورت متن در این پنل درست قرار خواهد گرفت. چون سیستم انکودینگ این اسکریپت با سیستم انکودینگ پنل Essential Graphics سازگار است. در لینک زیر میتوانید اسکریپت فارسی نویسی افترافکت را دانلود کنید.
      https://maghzabzar.ir/farsi-text-aftereffects-script/

 • سلام
  من از این پریستها برای فارسی نویسی استفاده کردم، اما کلماتم رو تقطیع میکنه و از چپ به راست میکنه مثلا کلمه (نام) رو که می نویسم میزنه (م ا ن)
  این در حالیه که من از قسمت prefrerences آپشن graphics گزینه south asia &middle este رو انتخاب می‌کنم،
  من در تایپ مستقیم در پریمیر ۲۰۱۸مشکلی ندارم و وقتی زبان و فونتم فارسی هست به خوبی تایپ می‌کنم

  مشکل در تایپ فارسی در استفاده از این پریستهاست

  آیا راهی برای استفاده از این پریستها در فارسی نویسی هست؟