مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3D
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3D

پروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3D

  • حجم فایل: ۲۶۹ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: Element 3D
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3D یک پروژه ویدیویی آماده برای نمایش تصاویر یا ویدیوهای شما در یک فضای نمایشگاهی است. میتوانید از این پروژه افترافکت برای نمایش تصاویر هنری، نمونه کار، آثار شرکتی، آلبوم عکس خانوادگی یا عکس‌های عروسی استفاده کنید. ۴۶ محل جایگذاری برای عکس و ویدیو وجود دارد و خیلی ساده میتوان استایل محیط را تغییر داد. برای استفاده از این پروژه افترافکت به پلاگین Element 3D نیاز خواهید داشت. اما مزیت آن این است که به انیمیشن دوربین و مقادیر موقعیت سه بعدی دسترسی دارید. ضمن اینکه مدلسازی و اعمال متریال با جزئیات بالا انجام شده است. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی در این فایل بطور کامل نحوه کار با این پروژه افترافکت را به شما نشان میدهد. لازم به ذکر است که موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل دانلودی وجود ندارد.

پروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3Dپروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3Dپروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3Dپروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3Dپروژه افترافکت گالری هنری Modern Art Gallery 3D


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.