خانه » ابزار طراحی » پلاگین » باندل پلاگین افترافکت Mettle
پلاگین

باندل پلاگین افترافکت Mettle

باندل پلاگین افترافکت Mettle

باندل پلاگین افترافکت Mettle

  • حجم فایل: ۷۳.۹ مگابایت نسخه ویندوز
  • نسخه افترافکت: CS6 و بالاتر
  • نسخه پریمیر پرو: CS6 و بالاتر
  • سیستم‌عامل: ویندوز

باندل پلاگین افترافکت Mettle مجموعه ابزار فوق‌العاده قدرتمند شامل Mantra VR و FreeForm و FreeForm Pro و ShapeShifter می باشد. این باندل ابزار و روش‌های ساده‌ای را برای انیمیشن و رندر سه بعدی خلاقانه در افترافکت در اختیار شما قرار میدهد.

پلاگین Mantra VR ابزاری برای ساخت افکت ۳۶۰ درجه واقعیت مجازی است. این پلاگین شامل ۱۶ ماژول افکت از تغییر شکل دیجیتال گرفته تا تولید الگو، شبیه‌سازی سیالات، تکثیر Droste، آینه و بسیاری موارد دیگر است. هر کدام از ماژول‌ها همراه با گستره ی وسیعی از پریست‌هاست که شما را قادر میسازد با چند کلیک به نتایج خارق‌العاده‌ای برسید. میتوانید افکت را تغییر دهید یا با افکت دیگری ترکیب کنید تا نتایج منحصربفردی تولید کنید.

پلاگین FreeForm این امکان را فراهم میسازد تا لایه دو بعدی را در افترافکت در فضای سه بعدی خم کنید، بپیچانید یا آنرا اعوجاج دهید. با کمک آن میتوانید به سادگی انحنا، تا، سطح زمین، تونل و شبیه‌سازی آب بسازید یا از تصاویر دو بعدی ، انیمیشن کاراکتر سه بعدی بسازید.

پلاگین FreeForm Pro هم با اندکی تفاوت مشابه با ابزار FreeForm عمل میکند. این ابزار با پلاگین Skybox و همینطور پلاگین GEOLayers سازگار است و در محیط ۳۶۰ درجه بسیار عالی عمل میکند.

پلاگین ShapeShifter یک ابزار بسیار قدرتمند برای طراحی انیمیشن لوگوی سه بعدی در افترافکت است. با این پلاگین میتوانید پس زمینه ارگانیک، تغییر شکل سه بعدی و بسیاری موارد دیگر ایجاد کنید. این ابزار با پلاگین Skybox کاملا سازگار است.


دانلود رایگان