خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی شرکتی Mega Corporate Bundle
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی شرکتی Mega Corporate Bundle

پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی شرکتی Mega Corporate Bundle

  • حجم فایل: ۱۰۳ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و یا بالاتر
  • رزولوشن: قابل تغییر اندازه
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی شرکتی Mega Corporate Bundle به شما کمک میکند تا کسب و کار خود را به مشتریان نشان دهید و خدمات خود را معرفی کنید. این مجموعه شامل بیش از ۱۱۰ صحنه اینفوگرافیک برای بازاریابی شرکتی است و میتوانید از آن برای ساخت موشن گرافیک استفاده کنید. تمامی اشکال قرار گرفته در پروژه با لایه‌های Shape ایجاد شده‌اند. ۷ کاراکتر مختلف در این پروژه وجود دارند که حالت‌های بسیار مختلفی را میتوانید با کنترل‌های قرار داده شده برای تغییرات بدست آورید. استفاده از این پروژه بسیار آسان است. برای تغییر دادن رنگ کنترل محلی و هم سراسری در پروژه در نظر گرفته شده است.
۶ ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی برای درک روش استفاده از این پروژه در فایل قرار دارد. برای کار با این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی خارج از برنامه افترافکت نیاز نیست. توجه داشته باشید موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش، در فایل دانلودی وجود ندارد، اما هر دو داستان موجود در ویدیوی پیش نمایش در پروژه قرار دارند.


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


[ id=”55298″ text=” ” style=”button” color=”blue”]