خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزا
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزا

پروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزا

  • حجم فایل: ۷۲۱ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS6 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: PDF آموزشی به زبان انگلیسی

این یک پروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزا است که شامل ۵۰۰ المان انیمیشن است و ۲۸۰ صحنه آماده برای پرزنتیشن ویدیویی دارد. تنها در چند کلیک میتوانید اجزای صحنه را تغییر دهید. این مجموعه به شما کمک میکند تا تنوع در طراحی شما زیاد شود. این پروژه افترافکت شامل آیکون‌ها، تصاویر، افراد، نمودارها و بسیاری اجزای دیگر میباشد تا خیلی سریع بتوانید یک پرزنتیشن با المان‌های بصری مناسب بسازید. یک سیستم مدیریت رنگ در این پروژه افترافکت قرار گرفته تا به سادگی رنگ اجزا را تغییر دهید. لازم به ذکر است موزیک استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.

پروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزاپروژه افترافکت کیت جامع اینفوگرافیک با قابلیت جایگزینی اجزا


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.