خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس هنری Immersion Artistic Parallax
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس هنری Immersion Artistic Parallax

پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس هنری

  • حجم فایل: ۲۷.۷ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و یا بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی صامت

پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس هنری یک قالب آماده اسلایدشو سینمایی زیبا با افکت پارالکس و تکسچرهای براش با کیفیت بالاست. این پروژه بسیار مناسب برای ویدیوی افتتاحیه شرکتی، رویدادهای خاص، سالگرد، جشن تولد، پروموشن، معرفی محصول، شوریل هنری، آلبوم عکس خانوادگی، عروسی، گالری هنری، شوی تلویزیونی، اسلایدشو عکس یا ویدیو، و بسیاری موارد دیگر است. در این قالب ۲۰ محل جایگذاری عکس یا ویدیو، ۴۰ محل برای نوشته و یکی برای لوگو وجود دارد. ۳ پریست رنگ، فوتیج ذات گرد و غبار، فوتیج افکت نور و تکسچر براش نیز در فایل موجود است.

انیمیشن هر قسمت را می‌توانید تنها با استفاده از نشانگر لایه ها براحتی سریعتر و یا کندتر کنید و پروژه را با هر موزیک زمینه ای سفارشی کنید. ویرایش و سفارشی کردن این پروژه بسیار ساده است. تنها کافیست تصاویر و ویدیوهای خود را جایگزین کنید و سریع رندر بگیرید. یک ویدیوی آموزشی شما را در استفاده از این پروژه افترافکت راهنمایی میکند. برای کار با این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی خارج از برنامه افترافکت نیاز نیست. توجه داشته باشید موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش، در فایل دانلودی وجود ندارد.

پروژه افترافکت اسلایدشو پارالکس هنری


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 

دیدگاه ها