مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت مجموعه ۳۳۰ انیمیشن آیکون
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه ۳۳۰ انیمیشن آیکون

پروژه افترافکت مجموعه ۳۳۰ انیمیشن آیکون

  • حجم فایل: ۴۷۷ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: قابل تغییر اندازه تا بینهایت
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت مجموعه ۳۳۰ انیمیشن آیکون یک پکیج ضروری انیمیشن آماده برای ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی با کیفیت بالا و طراحی حرفه‌ای است. همه آیکون‌ها وکتور هستند و رنگ آنها را بسادگی میتوان تغییر دهید. یک کاتالوگ GIF در فایل قرار دارد که میتوانید آیکون‌ها در آن خارج از افترافکت بررسی کنید و وقتی آیتم مورد را انتخاب کردید، در افترافکت آنرا پیدا کنید و در ویدیوی خود استفاده کنید. فقط لازم است آیکون را در افترافکت در پروژه خود قرار دهید. با این آیکون‌ها میتوانید طراحی منحصربفردی برای ویدیو ایجاد کنید. در این مجموعه موضوعاتی از قبیل برنامه نویسی و طراحی وب، خدمات سئو و بازاریابی اینترنتی، علم و آموزش، اقتصاد، تجهیزات ارتباطی، کسب و کار، سفر و هتل و بسیاری موارد دیگر پوشش داده شده است.

پروژه افترافکت مجموعه 330 انیمیشن آیکونپروژه افترافکت مجموعه 330 انیمیشن آیکونپروژه افترافکت مجموعه 330 انیمیشن آیکونپروژه افترافکت مجموعه 330 انیمیشن آیکونپروژه افترافکت مجموعه 330 انیمیشن آیکون


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 
برچسب ها