مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکس
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکس

پروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکس

  • حجم فایل: ۲۶۱ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: ۴K 3840×2160
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: PDF آموزشی به زبان انگلیسی

این مجموعه شامل یک پروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکس است و با کمک آن میتوانید ویدیوی اسلایدشو یا افتتاحیه بسازید. میتوانید تصویر یا ویدیوی خود را در محل جایگذاری قرار دهید و ۳۶۰ افکت مختلف را روی آنها اعمال کنید. این پروژه افترافکت بسیار مرتب و سازماندهی شده است. میتوانید با چند کلیک رنگ‌ها را تغییر دهید، نوشته را ویرایش کنید، رسانه قرار دهید، صدا را تنظیم کنید و از پروژه رندر بگیرید. با این پروژه افترافکت میتوانید گالری تصاویر زیبایی با افکت پارالکس بسازید. پروژه‌ی خیلی ساده ای است و شامل طراحی زیبایی برای اسلایدها می باشد.

لازم به ذکر است که افکت‌های صوتی نیز در این مجموعه هستند و یک ویدیوی آموزشی برای راهنمایی شما در سفارشی‌سازی این پروژه افترافکت قرار داده شده است.

پروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکسپروژه افترافکت پریست‌های آماده پارالکس


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.