مغزابزار > ابزار طراحی > سه بعدی > HDRI > پلاگین سینما فوردی HDRI Link برای جریان کار نورپردازی با رندر خارج نرم‌افزار
HDRI پلاگین

پلاگین سینما فوردی HDRI Link برای جریان کار نورپردازی با رندر خارج نرم‌افزار

پلاگین سینما فوردی HDRI Link برای جریان کار نورپردازی با رندر خارج نرم‌افزار

  • حجم فایل: ۴۸۱ مگابایت
  • نسخه سینما فوردی: Cinema 4D R14 و یا بالاتر
  • قابلیت بروزرسانی: دارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزش نصب پلاگین، آموزش استفاده از مرورگر پلاگین HDRI Browser و ویدیوهای آموزشی کوتاه استفاده از HDRI Link با موتورهای رندر Octane، Arnold، iRay، Redshift، Cycles4d و V-Ray

پلاگین سینما فوردی HDRI Link برای جریان کار نورپردازی از شرکت Greyscalegorilla یک پلاگین بسیار کاربردی جریان کار است که اجازه می دهد موتورهای رندر خارج از نرم افزار Cinema 4D از تکنولوژی مرورگر بصری آن استفاده کنند و برای ارتباط با کتابخانه گسترده مجموعه تصاویر HDRI به آن متصل شوند.

پلاگین سینما فوردی HDRI Link برای جریان کار نورپردازی

با کمک پلاگین سینما فوردی HDRI Link می‌توانید نورپردازی خود در موتورهای رندر خارج از نرم‌افزار سینما فوردی را سریع و راحت انتخاب کنید و جریان کار نورپردازی صحنه را در رندر آرنولد، اکتان و موتورهای رندر حرفه‌ای دیگر سرعت دهید. دیگر لازم نیست برای انتخاب بهترین HDRI برای صحنه خود زمان زیادی را صرف آزمون و خطا کنید، تنها کافیست sky light و یا dome light را به پلاگین HDRI Link وصل و لینک کنید و از میان تصاویر HDRI موجود در جستجوگر HDRI که با پلاگین همراه است HDRI خود را انتخاب کنید.

پلاگین سینما فوردی HDRI Link برای جریان کار نورپردازی

۱۰ نمونه تصویر HDRI با پلاگین HDRI Link همراه می‌باشد اما می‌توانید تصاویر HDRI خود را با استفاده از کتابخانه بزرگ و گسترده HDRI Expansion Packs از شرکت Greyscalegorilla به صدها تصویر خاص و متفاوت گسترش دهید! با پلاگین HDRI Link قادر خواهید بود که نور و انعکاس صحنه خود در سینما فوردی را به راحتی انتخاب و یا تغییر دهید. ضمنا توجه داشته باشید که این پلاگین تنها مجموعه تصاویر HDRI Expansion Packs از Greyscalegorilla را پشتیبانی می‌کند.

پلاگین سینما فوردی HDRI Link برای جریان کار نورپردازی

برای استفاده از این باندل به یک موتور رندر خارج از نرم افزار سینما فوردی مانند آرنولد، اکتان، Cycles4d و … نیاز دارید که نورپردازی بر مبنای تصویر را پشتیبانی کند. توجه داشته باشید که پلاگین HDRI Link در سینما فوردی نسخه R19 توسط رندر ProRender قابل پشتیبانی نیست اما آخرین نسخه موتورهای رندر آرنولد، اکتان، Cycles4d، iRay، رندر کرونا، Redshift و رندر V-Ray for C4D را ساپورت می‌کند. ضمنا چندین ویدیوی آموزشی استفاده از پلاگین HDRI Link با موتورهای رندر Octane، Arnold، iRay، Redshift، Cycles4d و V-Ray نیز در فایل قرار دارد.