خانه » وبلاگ » منابع حرفه ای برای دانلود با لینک مستقیم ابزار طراحی سه بعدی
آموزش سه بعدی وبلاگ

منابع حرفه ای برای دانلود فایل ابزار طراحی سه بعدی

منابع حرفه ای برای دانلود رایگان ابزار طراحی سه بعدی

منابع حرفه ای برای دانلود فایل ابزار طراحی سه بعدی

برای انجام کار طراحی سه بعدی، ایده ی خیلی خوبی است که کتابخانه ای از فایل های مورد نیاز خودتان ایجاد کنید تا بتوانید در زمانی که به آنها نیاز دارید سریعا از هر فایل استفاده کنید و در زمان کاری زیادی صرفه جویی کنید. در صورتی که فایل زیادی ندارید، میتوانید در کتابخانه های فایل آنلاین کمک بگیرید و بسیاری از منابعی که میخواهیم معرفی کنیم دارای فایل رایگان هستند که میتوانید آنها را دانلود کرده و برای انجام کارهای خودتان استفاده کنید. در این مطلب، منابع حرفه ای برای دانلود فایل ابزار طراحی سه بعدی را معرفی می کنیم.

وبسایت turbosquid.com

این یکی از معروف ترین و پرسابقه ترین کتابخانه های آنلاین فایل برای طراحی سه بعدی است. در این وبسایت هزاران مدل جهت انتخاب وجود دارد و مدل های زیادی از آنها هم رایگان می باشند. در این سایت لازم است عنوان آبجکتی که میخواهید را جستجو کنید. بعد از جستجو در بخش Sort باید مشخص کنید که موارد Lower Prices نمایش داده شوند تا فایل های رایگان در اولویت بالا نمایش داده می شوند.

وبسایت cgtrader.com

کتابخانه آنلاین دیگری که ممکن است بخواهید امتحان کنید وبسایت cgtrader است. این سایت مشابه با نمونه ی قبل است. بعد از جستجوی آبجکت مورد نظر خود میتوانید در منوهای بالا گزینه Free را تیک بزنید و فیلتر Best Match را به Lower Price تغییر دهید تا فایل های رایگان در اولویت بالا نمایش داده شوند.

وبسایت ۳dsky.com

در این سایت فایل با بهترین کیفیت و کمترین قیمت وجود دارد. مدل های این سایت دارای جزییات بسیار دقیق می باشند. در صورتی که روی بخش Free کلیک کنید، مدل های سه بعدی رایگان این سایت نمایش داده می شوند. تنها مساله در این سایت این است که در هر روز فقط میتوانید ۳ مدل رایگان دانلود کنید.

وبسایت sketchfab.com

این وبسایت مملو از مدل های سه بعدی رایگان می باشد. فقط باید آبجکت مورد نظر خود را جستجو کنید و برای اینکه نتایج با قابلیت دانلود فایل نمایش داده شوند، در گزینه های بالا، تیک گزینه Downloadable را بزنید.

وبسایت myminifactory.com

در این وبسایت مدل های اسکن شده سه بعدی قرار دارند و اکثر این مدل ها بطور رایگان قابل دانلود می باشند. در صورتی که در کار پرینت سه بعدی فعالیت می کنید، این مدل ها برای کار شما بسیار ارزشمند هستند.

وبسایت hdrihaven.com

این یکی از بهترین وبسایت های دانلود فایل HDRI برای کار سه بعدی می باشد. در این وبسایت تصاویر HDRI محیط بیرونی، داخلی، استودیویی، آسمان، شب و روز و نمونه های دیگر وجود دارد. بعد از ورود به این سایت روی منوی HDRI کلیک کنید و سپس یکی از دسته ها را انتخاب کنید. بعد از انتخاب HDRI مورد نظر خود، میتوانید آنرا با کیفیت های مختلف ۲K یا ۴K یا ۶K دانلود کنید.

وبسایت thepixellab.net

این وبسایت محصولات بسیار باکیفیتی دارد و تعداد زیادی از محصولات Pixel Lab در وبسایت مغزابزار قرار دارد. برای دانلود فایل ابزار طراحی سه بعدی این وبسایت بایستی در خبرنامه آن عضو شوید تا پسورد ورود به بخش فایل های رایگان در اختیار شما قرار بگیرد.

وبسایت noemotionhdrs.net

در این سایت تعداد زیادی تصویر HDRI با کیفیت عالی تا رزولوشن ۱۵K برای اوقات مختلف روز و شب وجود دارد و با دانلود آنها میتوانید نتیجه نهایی فوق العاده ای در طراحی سه بعدی بدست آورید. فقط لازم است HDRI مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی لینک دانلود آن کلیک کنید تا بصورت رایگان آنرا دریافت کنید.

وبسایت cc0textures.com

این سایت فوق العاده است. هر طراح سه بعدی به این سایت نیاز دارد. تکسچرهایی با کیفیت فوق العاده در این وبسایت برای دانلود فایل در دسترس می باشند و مپ های هر تکسچر با رزولوشن های مختلف قابل دانلود است. این سایت نیاز شما را تا حد زیادی برطرف می کند و در انجام طراحی سه بعدی به شما بسیار کمک می کند.

وبسایت maghzabzar.ir

در وبسایت خودمان تعداد زیادی فایل رایگان وجود دارد. در صورتی که در صفحه اول سایت به بخش ابزار طراحی رایگان بروید، میتوانید به منابع رایگان سایت دسترسی داشته باشید. در این بخش منابع زیادی برای استفاده در طراحی سه بعدی وجود دارد و ما این بخش را بطور مستمر بروز میکنیم. همینطور میتوانید به منوی سه بعدی مراجعه کنید و دیگر منابع ۳D سایت را بررسی کنید.

دیدگاه خود را مطرح کنید